Już po raz ósmy – od 15 do 18 grudnia olsztyńską starówkę wypełnią świątecznie przystrojone stragany i wystawcy ze specjalnie dobranym asortymentem: rękodziełem, przysmakami, ozdobami choinkowymi. Kolejny raz flagowe wydarzenie zimy w Olsztynie zapowiada się na mocny przedświąteczny akcent!

Przez cztery dni olsztyńska starówka będzie magicznym miejscem pełnym zimowych atrakcji. W ten piękny przedświąteczny weekend, w atmosferze zbliżającego się Bożego Narodzenia będzie można zrobić wspaniałe gwiazdkowe zakupy.

Zapraszamy do zapoznania się z programem VIII Warmińskiego Jarmarku Świątecznego.

15 grudnia (czwartek)
 
Stoiska handlowe będą czynne w godz. 15:00-21:00
17:00 – uroczyste otwarcie Jarmarku
17:20 – występ chóru Collegium Musicum
18:00 – występ Teatru Szkot ze SOSW dla dzieci niesłyszących w Olsztynie
19:00 – występ zespołu Kaczki z Nowej Paczki
 
16 grudnia (piątek)
 
Stoiska handlowe będą czynne w godz. 15:00-22:00
16:00 – kolędowanie i jasełka w wykonaniu dzieci i młodzieży ze „Stojedynki”
17:30 – Mirosław Korzunowicz czyta „Opowieść Wigilijną”
18:00 – występ chóru dziewczęcego Cantabille
18:30 – stand up Wiesława Niderausa
19:00 – kolędowanie z Radiem Olsztyn
 
17 grudnia (sobota)
 
Stoiska handlowe będą czynne w godz. 13:00-22:00
14:00 – kolędowanie z Łukaszem Jędrysem
14:30 – animacje dla najmłodszych „Remmic w Krainie Lodu”
15:00 – występ Chóru Bacallarum
15:30 – Św. Mikołaj z Rovaniemi, konkursy, program artystyczny Miejskiej Biblioteki Publicznej w Olsztynie
17:10 – występ Świątecznej Kapeli z Dobrego Miasta
17:50 – „Jaka to kolęda” – Rodzinny Konkurs Muzyczny przygotowany przez Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej
18:20 – występ Świątecznej Kapeli z Dobrego Miasta
18:50 – występ uczniów ze Szkoły Muzycznej Yamaha
19:25 – Mirosław Korzunowicz czyta „Opowieść Wigilijną”
19:50 – występ Świątecznej Kapeli z Dobrego Miasta
21:00 – występ zespołu Horpyna
 
18 grudnia (niedziela)
 
Stoiska handlowe będą czynne w godz. 13:00-20:00
13:00 – kolędowanie z Łukaszem Jędrysem
13:30 – animacje dla najmłodszych „Remmic i Epoka Lodowcowa”
14:10 – „Królowa Śniegu” w wykonaniu Teatru Form Niezależnych Korzunowicz
15:00 – animacje i pokazy taneczne w wykonaniu Klubu „Agora”
16:00 – występ zespołu ludowego „Kalina” z Rogóża
16:45 – Mirosław Korzunowicz czyta „Opowieść Wigilijną”
17:15 – występ zespołu Czesław Band z Runowa
18:00 – występ duetu kabaretowego Andrzej Brzozowski & Wiesław Nideraus
19:25 – Mirosław Korzunowicz czyta „Opowieść Wigilijną”
19:00 – występ duetu Zanoza
 
UDOSTĘPNIJ