18-latek z lekcji trafił do policyjnego aresztu

  4
  Fot. KWP Olsztyn.

  www.rabatol.pl  Zarzut posiadania środków odurzających usłyszał 18-letni uczeń jednej ze szkół w powiecie ostródzkim. Policjanci kryminalni, narkotyki znaleźli w jego plecaku. Dodatkowo w mieszkaniu nastolatka, funkcjonariusze znaleźli wagę elektroniczną i naboje do broni. Za popełnione przestępstwo mieszkańcowi powiatu grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

  Kryminalni z Ostródy wiedząc, że 18-letni uczeń jednej ze szkół w powiecie może posiadać środki odurzające, postanowili złożyć nastolatkowi niezapowiedzianą wizytę podczas lekcji. Do zdarzenia doszło pod koniec tego tygodnia. Podczas przeszukania, potwierdziły się podejrzenia funkcjonariuszy. W jego plecaku policjanci znaleźli woreczki foliowe z suszem roślinnym. Wstępne badanie wykazało, że jest to marihuana. 18-latek z lekcji trafił do policyjnego aresztu. Wcześniej na widok policjantów, nastolatek próbował jeszcze ucieczki, jednak jego plany nie powiodły się.

  Następnie funkcjonariusze, przeszukali mieszkanie 18-latka, w którym znaleźli wagę elektryczną oraz naboje do broni.

  Następnego dnia mieszkaniec powiatu usłyszał zarzut posiadania środków odurzających.

  Za popełnione przestępstwo grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

  Natomiast jeśli się okaże, że zabezpieczone naboje w myśl ustawy o broni i amunicją – są amunicją, to 18-latek może usłyszeć kolejny zarzut nielegalnego posiadania amunicji, za który grozi kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

  PODZIEL SIĘ

  Dodaj komentarz

  Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany

  CHWDP !!!!

  Jak słyszę, że gość miał kilka gram maryhy, a traktuje się go jak jakiegoś narkotykowego przestępcę to nie wiem, czy się śmiać, czy płakać. Żal…

  i za gówno, pryskane lakierem do włosów, spleśniałe. albo huj wie jak kombinowane jeszcze, będzie miał lipe teraz ahahah

  I ciekawe kto mu później nie obecność usprawiedliwi

  wpDiscuz