Kobieta nie zachowała szczególnej ostrożności i doprowadziła do czołowego zdarzenia

  0

  Nowomiejscy policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego na ulicy Kopernika w Nowym Mieście Lubawskim. Kobieta kierująca oplem nie zachowała szczególnej ostrożności podczas wyprzedzania i zderzyła się czołowo z nadjeżdżającym z przeciwka nissanem. Obie kierujące podróżujące tymi samochodami trafiły do szpitali. Teraz policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku.

  Wczoraj (27.10.2016) około godz. 8:00 rano oficer dyżurny nowomiejskiej komendy policji otrzymał zgłoszenie dotyczące wypadku drogowego. Policjanci, którzy pojechali na miejsce zastali tam dwa zastępy straży pożarnej oraz załogę karetki pogotowia udzielające pomocy poszkodowanym.

  Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierująca oplem astrą nie zachowała szczególnej ostrożności podczas wyprzedzania renault w wyniku czego doprowadziła do zderzenia czołowego z jadącym prawidłowo nissanem na przeciwległym pasie ruchu.

  W wypadku tym poszkodowane zostały dwie osoby: kierująca oplem i nissanem. Obie kobiety trafiły do szpitali. Policjanci w prowadzonym postępowaniu będą teraz wyjaśniać wszystkie okoliczności i dokładne przyczyny tego wypadku.

  wypadek-nowe-miasto-lubawskie-2

  DODAJ KOMENTARZ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here