Drogeria Hebe w Galerii Warmińskiej

3

Nareszcie!  W Olsztynie, w Galerii Warmińskiej od piątku będzie można robić zakupy w cenionej w całym kraju drogerii Hebe. Z tej okazji na klientów czeka wiele niespodzianek, w tym atrakcyjne rabaty. Drogeria Hebe od najbliższego piątku (28 października) będzie otwarta dla klientów Galerii Warmińskiej na parterze, tuż przy głównym wejściu od strony ul. Tuwima, a w sąsiedztwie dobrze znanego salonu Vision Express. „Mamy już w Galerii Warmińskiej drogerie  jednak wszyscy, którzy odwiedzą Hebe przekonają się, że ta będzie nieco inna od tych już znanych i lubianych. Warto się przekonać, z jakiego powodu ceni i lubi Hebe tak wielu klientów w innych miastach w kraju” – mówi Michał Tur, dyrektor Galerii Warmińskiej. Drogeria Hebe w Galerii Warmińskiej będzie jedną placówką tej marki w Olsztynie.

Z okazji otwarcia Hebe przygotowało dla swoich klientów wiele niespodzianek, wśród których na szczególną uwagę zasługuje 30 proc. rabat na marki makijażowe (oszczędni św. Mikołajowie i Mikołajowe mogą już wyruszać na łowy! Nawet ci mało obeznani ze sztuką makijażu, bo Hebe słynie z kompetentnych konsultantek, na pewno doradzą i podpowiedzą co komu kupić) .

Hebe to sklepy, które łączą w sobie drogerię z apteką – jest tu ogromny wybór dermokosmetyków, także dla skór wrażliwych, wymagających np. atopowych, czy alergicznych. W asortymencie tej drogerii są także perfumy (często oferowane w wyjątkowo atrakcyjnych cenach), a niektóre marki np. Jaques Battini, czy J. Del Pozo są dostępne wyłącznie tutaj. Jak na porządną drogerię przystało w Hebe jest także szeroki wybór kosmetyków do pielęgnacji ciała ale warto wiedzieć, że są tu dostępne także preparaty stosowane w profesjonalnych salonach kosmetycznych, czy SPA (np. marki Bandi, Beauty Lab, Purederm, czy Kallos – są to marki obecne wyłącznie w Hebe). „Warto też przekonać się, jak niebanalny i ładny jest w tym sklepie wystrój wnętrza” – podpowiada Tur.

Przyjemność dla ciała i ducha – gwarantowane! Zapraszamy. 

hebe_1000x1700px_olsztyn

3 KOMENTARZE

DODAJ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here