Obywatel Ukrainy stracił prawo jazdy

  0

  Obywatel Ukrainy stracił prawo jazdy. Policjanci z ruchu drogowego zatrzymali go do kontroli drogowej za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym. Za niestosowanie się do ograniczenia prędkości, tak jak obywatele naszego kraju, stracił uprawnienia. Dodatkowo mężczyzna został ukarany mandatem karnym za wyprzedzanie na podwójnej linie ciągłej.

  Kętrzyńscy policjanci ruchu drogowego w Wilkowie zatrzymali do kontroli drogowej dostawcze IVECO. Przyczyną kontroli była nadmierna prędkość pojazdu. Kierujący w terenie zabudowanym, na obowiązującej „pięćdziesiątce” jechał z prędkością aż 108 km/h przekraczając tym samym dozwoloną prędkość o 58 km/h.
  Piratem drogowym okazał się 23–letni obywatel Ukrainy. Funkcjonariusze zatrzymali mu prawo jazdy. Obcokrajowiec, w tym przypadku tak jak obywatele naszego kraju, stracił je na 3 miesiące. Kiedy prawo jazdy trafi do Starosty Kętrzyńskiego, ten przekaże je organowi państwa, w którym zostało wydane. Jakby tego było mało mężczyzna dodatkowo popełnił inne wykroczenie w ruchu drogowym. 23-latek wyprzedzał inny pojazd na podwójnej linie ciągłej. Mężczyzna za popełnione wykroczenia został ukarany mandatami karnymi o łącznej sumie 700 złotych.

  DODAJ KOMENTARZ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here