Policjanci oraz prokurator nadzorujący sprawę proszą o kontakt osoby, które były bezpośrednimi świadkami wypadku na ul. Żołnierskiej, a w szczególności kierowcę srebrnej Skody Octavii, który w chwili potrącenia pieszego jechał od strony ul. Wyszyńskiego w kierunku ul. Dworcowej. Kontakt z policjantem prowadzącym sprawę pod numerem telefonu: 089 522 35 61 lub 089 522 35 50.

Przypomnijmy, że do wypadku doszło w piątek (21.10.2016) około godz. 21:00 na ul. Żołnierskiej w Olsztynie. Potrącony 33-latek został zabrany do szpitala, jednak obrażenia były na tyle poważne, że nie dało się go uratować.

Wstępne zeznania świadka wskazywały na to, że pieszy wszedł na jezdnię poza miejscem wyznaczonym wprost pod nadjeżdżającego VW Golfa. Jednak policjanci i prokurator, którzy od samego początku zajęli się wyjaśnianiem sprawy, dotarli m.in. do nagrania monitoringu, który podważył wersję jednego ze świadków.

Dotychczas zebrane dowody wskazują na to, że pieszy w chwili zdarzenia znajdował się na przejściu dla pieszych, a kierowca VW Golfa jechał najprawdopodobniej z nadmierną prędkością.

Policjanci oraz prokurator nadzorujący sprawę proszą o kontakt osoby, które były bezpośrednimi świadkami piątkowego wypadku na ul. Żołnierskiej, a w szczególności kierowcę srebrnej Skody Octavi, który w chwili potrącenia pieszego jechał od strony ul. Wyszyńskiego w kierunku ul. Dworcowej.

Kontakt z policjantem prowadzącym sprawę pod numerem telefonu: 089 522 35 61 lub 089 522 35 50.

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Marcin

Szkoda czlowieka.szkoda tez ze monitoring jest tak slabej jakosci ze nie mozna odczytac numerow rejestracyjnych

Poruszona

Na cholere jest wogole wydana taka kupa kasy na monitoring w Olsztynie skoro nadaje on sie do dupy.kolejny wypadek i standardowo nic z monitoringu.szkoda ze jak chodzi o wlepianie mandatów to widac z kamer wszystko co trzeba

ktoś

z tego co wiem , to w dniu zdarzenia zeznawał świadek który widział całe zdarzenie i zeznał że poszkodowany był z psem na pasach a auto jechało bardzo szybko i sprawiało wrażenie jakby kierowca nie widział pieszych na przejściu (może odbieral telefon albo smsa?, bo i takie rzeczy się widzi u kierowców). Napewno pieszy nie wtargnął na jezdnię i napewno był na pasach.

Bogdan

Dlaczego informacja w mediach o wypadku pojawiła się po trzech dniach? dlaczego nic nie pisze się o kierowcy pojazdu ? dlaczego mając nagrania z monitoringu poszukuje się świadków?

Do Mateusz

Ty chyba nie jestes z Polski. To zwykly numer stacjonarny… Boooooooze….

Mateusz

Kontakt pod 10-cyfrowym numerem? To nie do Polski, jak rozumiem?

Piotrek Ptaszyn

Mamy wspaniałą policję, poradzą sobie bez pomocy ludzi.

Darek Sobolewski

Aleś ty mądry. A gdyby chodziło o kogoś z twojej rodziny? Pomyśl zanim coś napiszesz.

Piotrek Ptaszyn

Darek Sobolewski Nasza policja ma o sobie jak najlepsze zdanie wiec czekamy na pozytywne efekty i „pracy”.

wpDiscuz