Poszukiwanie świadków śmiertelnego potrącenia na ul. Żołnierskiej. Śledczy zmieniają wersję wydarzeń

  9
  Zdjęcie jest ilustracją do artykułu.

  Policjanci oraz prokurator nadzorujący sprawę proszą o kontakt osoby, które były bezpośrednimi świadkami wypadku na ul. Żołnierskiej, a w szczególności kierowcę srebrnej Skody Octavii, który w chwili potrącenia pieszego jechał od strony ul. Wyszyńskiego w kierunku ul. Dworcowej. Kontakt z policjantem prowadzącym sprawę pod numerem telefonu: 089 522 35 61 lub 089 522 35 50.

  Przypomnijmy, że do wypadku doszło w piątek (21.10.2016) około godz. 21:00 na ul. Żołnierskiej w Olsztynie. Potrącony 33-latek został zabrany do szpitala, jednak obrażenia były na tyle poważne, że nie dało się go uratować.

  Wstępne zeznania świadka wskazywały na to, że pieszy wszedł na jezdnię poza miejscem wyznaczonym wprost pod nadjeżdżającego VW Golfa. Jednak policjanci i prokurator, którzy od samego początku zajęli się wyjaśnianiem sprawy, dotarli m.in. do nagrania monitoringu, który podważył wersję jednego ze świadków.

  Dotychczas zebrane dowody wskazują na to, że pieszy w chwili zdarzenia znajdował się na przejściu dla pieszych, a kierowca VW Golfa jechał najprawdopodobniej z nadmierną prędkością.

  Policjanci oraz prokurator nadzorujący sprawę proszą o kontakt osoby, które były bezpośrednimi świadkami piątkowego wypadku na ul. Żołnierskiej, a w szczególności kierowcę srebrnej Skody Octavi, który w chwili potrącenia pieszego jechał od strony ul. Wyszyńskiego w kierunku ul. Dworcowej.

  Kontakt z policjantem prowadzącym sprawę pod numerem telefonu: 089 522 35 61 lub 089 522 35 50.

  9 KOMENTARZE

  1. z tego co wiem , to w dniu zdarzenia zeznawał świadek który widział całe zdarzenie i zeznał że poszkodowany był z psem na pasach a auto jechało bardzo szybko i sprawiało wrażenie jakby kierowca nie widział pieszych na przejściu (może odbieral telefon albo smsa?, bo i takie rzeczy się widzi u kierowców). Napewno pieszy nie wtargnął na jezdnię i napewno był na pasach.

  2. Dlaczego informacja w mediach o wypadku pojawiła się po trzech dniach? dlaczego nic nie pisze się o kierowcy pojazdu ? dlaczego mając nagrania z monitoringu poszukuje się świadków?

  3. Na cholere jest wogole wydana taka kupa kasy na monitoring w Olsztynie skoro nadaje on sie do dupy.kolejny wypadek i standardowo nic z monitoringu.szkoda ze jak chodzi o wlepianie mandatów to widac z kamer wszystko co trzeba

  DODAJ KOMENTARZ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here