Policjanci kryminalnymi z Ostródy zatrzymali 19-latkę podejrzaną o uprawę konopi indyjskich. W trakcie prowadzonych czynności funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli krzew, który stał na parapecie. Teraz o losie mieszkanki miasta zadecyduje sąd. Za uprawę konopi indyjskich grozi jej kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Nielegalną uprawę konopi indyjskich ujawnili ostródzcy policjanci w jednym z mieszkań w Ostródzie. Uprawa należała do 19-latki. Wcześniej uzyskali informację, z której wynikało, że mieszkanka miasta nielegalnie uprawia konopie indyjskie. Ich przypuszczenia potwierdziły się w trakcie przeszukania. 19-latka przyznała się, że jest właścicielką krzewu, który stał na parapecie. Policjanci zatrzymali młodą kobietę, natomiast sadzonkę zabezpieczyli jako dowód w sprawie.

19-latka następnego dnia usłyszała zarzut uprawy konopi indyjskich. Według ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii za nielegalną uprawę grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Anonimowo

O ranyyyy jeden krzaczek na parapecie….ale przestępce złapali 😛

Jacek

Chore prawo, organy ścigania powinni zająć się czymś do czego zostały powołane.

Anonimowo

Chore prawo i chore państwo

Ewa Pac

Zatrzymali ją bo miała za mało jak by była plantacja jak u męża prezydent Warszawy to nic by jej nie zrobili

Krzysztof Jarzyna

Zastanawiam się, kto ją pod***lił

Kamil Kościuk

to został czy jak to tak?

Emil Ruszkul

„Został zatrzymana”? To jakiś gender?

Piotr Kłos

Czarny chleb i czarna kawa ☕.

Piotr Kłos

A to ci dopiero przestepczyni…

Jakub Polak

Oby zgniła w pierdlu !!!1111!!!jeden!!!!

Zdzisława Pawlikowska

Ciekawa jestem ile dostał urzędnik ZUS co to w piwnicy ZUS hodował zioło jakoś się wyciszyło .Czy prawo jest dla jednych inne a dla drugich też inne ?

wpDiscuz