19-latka hodowała marihuanę na parapecie. Została zatrzymana przez policję

  33

  www.rabatol.pl  Policjanci kryminalnymi z Ostródy zatrzymali 19-latkę podejrzaną o uprawę konopi indyjskich. W trakcie prowadzonych czynności funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli krzew, który stał na parapecie. Teraz o losie mieszkanki miasta zadecyduje sąd. Za uprawę konopi indyjskich grozi jej kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

  Nielegalną uprawę konopi indyjskich ujawnili ostródzcy policjanci w jednym z mieszkań w Ostródzie. Uprawa należała do 19-latki. Wcześniej uzyskali informację, z której wynikało, że mieszkanka miasta nielegalnie uprawia konopie indyjskie. Ich przypuszczenia potwierdziły się w trakcie przeszukania. 19-latka przyznała się, że jest właścicielką krzewu, który stał na parapecie. Policjanci zatrzymali młodą kobietę, natomiast sadzonkę zabezpieczyli jako dowód w sprawie.

  19-latka następnego dnia usłyszała zarzut uprawy konopi indyjskich. Według ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii za nielegalną uprawę grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

  PODZIEL SIĘ

  Dodaj komentarz

  Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
  Anonimowo

  O ranyyyy jeden krzaczek na parapecie….ale przestępce złapali 😛

  Jacek

  Chore prawo, organy ścigania powinni zająć się czymś do czego zostały powołane.

  Anonimowo

  Chore prawo i chore państwo

  Zatrzymali ją bo miała za mało jak by była plantacja jak u męża prezydent Warszawy to nic by jej nie zrobili

  Zastanawiam się, kto ją pod***lił

  to został czy jak to tak?

  „Został zatrzymana”? To jakiś gender?

  Czarny chleb i czarna kawa ☕.

  A to ci dopiero przestepczyni…

  Oby zgniła w pierdlu !!!1111!!!jeden!!!!

  Ciekawa jestem ile dostał urzędnik ZUS co to w piwnicy ZUS hodował zioło jakoś się wyciszyło .Czy prawo jest dla jednych inne a dla drugich też inne ?

  wpDiscuz