Policjanci oraz prokurator wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, w którym zginął 33-letni pieszy. Do śmiertelnego potrącenia doszło w miniony piątek (21.10) po godz. 20 na ul. Żołnierskiej w okolicach „Agory”. Wstępne ustalenia oraz zeznania świadków wskazują na to, że pieszy wszedł wprost pod nadjeżdżający pojazd.

Policjanci oraz prokurator pracowali w piątek wieczorem na miejscu wypadku drogowego do którego doszło na ul. Żołnierskiej w Olsztynie. Wstępne ustalenia oraz zeznania świadków wskazują na to, że pieszy wyszedł z czworonogiem na spacer. Z niewiadomych przyczyn wszedł na jezdnię wraz z psem poza miejscem wyznaczonym wprost pod nadjeżdżającego golfa. 33-latek został zabrany do szpitala, jednak obrażenia były na tyle poważne, że nie dało się go uratować. Do późnych godzin nocnych prowadzone były oględziny miejsca zdarzenia. Obecnie trwa wyjaśnianie wszystkich okoliczności tego zdarzenia.

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Olsztynianka

Rany Julek dlaczego zarowno tu jak i na GO wszystko jest prEkrecone???zginal 31 letni mezczyzna zginal na pasach bo jakas idiotka nie umie jezdzic przechodzil z psem pies rowniez zginal a nie ma najwazniejszych informacji czy ta …… byla trzezwa ile miala lat wszystko zatuszowane ciekawe kto jest tak chroniony.zginal czlowiek mlody 2 lata temu sie ozenil nie dawno zostal ojcem a ta larwa ktora to spowodowala chodI dalej po tym swiecie jak gdyby nigdy nic jej twarz powinna zostac pokazana!!!

Kancelaria Prawna Legatis

Zostałeś poszkodowany w wypadku komunikacyjnym? Ktos z Bliskich zmarl ?Masz prawo do stosownego zadośćuczynienia za doznaną krzywdę z polisy OC sprawcy. Jeżeli sprawca wypadku został skazany, możesz dochodzić swoich praw nawet za zdarzenia sprzed 20 lat. Poznaj swoje prawa.

Napisz, Zadzwoń… 576-166-135

Tomasz Slonik Grzebyk

Na ul. Zolnierkiej od Wyszynskiego do Dworcowej i odwrotnie jest ograniczenie predkosci do 40km/h…wiec predkosc Golfa musiala byc wieksza… To byl moj znajomy… Rafal spoczywaj w pokoju…

Dorota Górzyńska

Widziałam 🙁

Kamil Zawadzki
Kasia Giza

W tym miejscu ( na przejściu dla pieszych) często dochodzi do potrąceń. Było kilka ofiar śmiertelnych. Może w końcu jakieś progi zwalniające na jezdni, albo światła na przejściu?

Paulina Pastuszko

Wielka tragedia dla rodziny, moje kondolencje…

Ada Adkinson

Biedny pies.

Jurek Gozdek

Człowiek przechodził w miejscu, gdzie od zawsze było przejście dla pieszych, aż Gustki z ZDZiT je zlikwidowali, bo przecież co to szkodzi, żeby pieszy drałował kilkaset metrów. A kierowca na pewno jechał przepisową pięćdziesiątką… Ile jeszcze osób musi zginąć, żeby władze Olsztyna zrozumiały, że bezpieczeństwo wymaga uspokojenia ruchu drogowego?

Cezary Rogalski

Gozdek nie osmieszaj sie.

Jurek Gozdek

Dawid Wasiewicz Głównie chodzę pieszo, chociaż autem też się zdarza – kilka razy w miesiącu po duże zakupy. Co, kto nie jeździ codziennie samochodem nawet do najbliższego warzywniaka ten plebs, czy jak?

Dawid Wasiewicz

Uspokojenie?? Powiedzial ktos kto jezdzi mpk lub tramwajami

Olsztyn nocą - spotty, wyścigi, motoryzacja.

Szkoda człowieka, ale to bardzo częsty widok, straszy człowiek i włazi na ulice w ogóle nie patrzac na nic, święta krowa przecież samochód wyhamuje na tych 5piu metrach. Selekcja naturalna która może wpędzić niewinnych ludzi do więzienia na lata.

Marta Zwolak

tam jest ograniczenie do 40, po co miałby jechać wolniej?

Jurek Gozdek

Jak kierowca będzie jechał 30 km/h, jak powinien na wąskiej ulicy w środku osiedla, to wyhamuje. Jak będzie jechał 50, to może nie wyhamuje, ale pieszy przeżyje. A jak będzie zasuwał 80, to efekt jak w tym artykule.

wpDiscuz