Zaginęła 14-letnia Anna Lewandowska

  1

  Kętrzyńscy policjanci poszukują zaginionej 14-letniej Ani , która 20 października br. około godz. 14.00 wyszła z domu i do tej pory nie wróciła. Wszystkie osoby, którą posiadają informacje na temat zaginionej dziewczynki proszone są o kontakt z Policją.

  Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Kętrzynie poszukują zaginionej 14-letniej Anny Lewandowskiej. Nastolatka 20 października br. około godziny 14:00 wyszła z mieszkania w Reszlu i do teraz nie nawiązała z rodziną żadnego kontaktu.
  Anna ma około 160 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, waży około 50 kg, ma ciemne blond włosy do ramion z grzywką. Dziewczyna w dniu zaginięcia ubrana była w niebieską pikowaną kurtkę z kapturem, niebieskie jeansy oraz buty sportowe koloru pomarańczowego.
  Policja apeluje do wszystkich osób, które wiedzą gdzie przebywa zaginiona lub mają informację na jej temat, aby skontaktowały się z policjantami z Komisariatu Policji w Reszlu, osobiście przy ul. Kolejowej 19A lub pod całodobowym numerem telefonu 89 752 92 00 lub numerem alarmowym 997.

  1 KOMENTARZ

  DODAJ KOMENTARZ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here