Przed sądem odpowie 22-letni kierowca BMW, który na jednej z głównych ulic Olsztyna nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w dwie latarnie. Policjanci zatrzymali młodemu mężczyźnie prawo jazdy, które razem z dokumentacją ze zdarzenia trafi na wokandę.

Do zdarzenia doszło wczoraj (18.10.2016) na ul. Krasickiego w Olsztynie. Młody kierowca BMW jadąc w stronę ulicy Boenigka nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w dwie przydrożne latarnie.

22- latek był trzeźwy. Oprócz niego, w aucie podróżował również kolega. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Pracujący na miejscu policjanci zatrzymali młodemu sprawcy kolizji prawo jazdy. Z uwagi na uszkodzenia zatrzymali również dowód rejestracyjny samochodu.

Materiały z kolizji wraz z prawem jazdy trafią do sądu. To tam podjęta zostanie decyzja o wysokości kary raz o tym, czy 22- latek straci uprawnienia do kierowania pojazdami .

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Anonimowo
Z przekory napiszę. Autem się jeżdzi .BMW zapierd…. A ta kserio. Młode gówno to i na taczce się rozbije….. A teraz gówniarzeria przesiadła się z Golf 3 i Astra 1.6 GSI ( hhaha) do e 36… Co najgorsze plebs się przesiada do e90 i e46…. Gamoń co robiłczasówki w NFS wyjezdza autem za pieniądze Taty i zabiera kupla,zeby jak coś było raźniej spierdlaać i dupeczki. No i szaczyna się problem. Bo jak sią dupeczki to nie ma mózgu i leci bajera i szpan. Bo przeciez panne na poziomie jara jak palisz gume ,albo smigasz na czerwonym. Bedzie miała co wnukom… Czytaj więcej »
Patryk Filipczyk

To napewno był sebix

Rafał Domjan

Wie ktos moze jak nazywa sie kierowca

Iwona Kazaniecka

Życie… na Witosa cudem uniknął spotkania z latarnią. Kilometr dalej już nie miał takiego szczęścia oj jaki pech…

Marlena Marla Ostrowska

Chyba latarnie??

Pando Ro

W dwie latanie?

Pando Ro

Dresik +50 % do nośności

Emil Ruszkul

No może te „bi em dablju” potrafi latać? :O

Leszek Barzdo

Jakieś zdjęcia?

Czeslaw Kolomycki

…i znowu wypadek z BMW

Wojciech Siko

no patrz nie może byc.

Marcin Puwalski

Paweł no wiesz Ty co :O

Paweł Dziczek

Panie, to były sekundy….

wpDiscuz