Kierowca BMW uderzył w dwie latarnie na ul. Krasickiego

  13

  Przed sądem odpowie 22-letni kierowca BMW, który na jednej z głównych ulic Olsztyna nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w dwie latarnie. Policjanci zatrzymali młodemu mężczyźnie prawo jazdy, które razem z dokumentacją ze zdarzenia trafi na wokandę.

  Do zdarzenia doszło wczoraj (18.10.2016) na ul. Krasickiego w Olsztynie. Młody kierowca BMW jadąc w stronę ulicy Boenigka nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w dwie przydrożne latarnie.

  22- latek był trzeźwy. Oprócz niego, w aucie podróżował również kolega. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

  Pracujący na miejscu policjanci zatrzymali młodemu sprawcy kolizji prawo jazdy. Z uwagi na uszkodzenia zatrzymali również dowód rejestracyjny samochodu.

  Materiały z kolizji wraz z prawem jazdy trafią do sądu. To tam podjęta zostanie decyzja o wysokości kary raz o tym, czy 22- latek straci uprawnienia do kierowania pojazdami .

  13 KOMENTARZE

  1. Z przekory napiszę. Autem się jeżdzi .BMW zapierd…. A ta kserio. Młode gówno to i na taczce się rozbije….. A teraz gówniarzeria przesiadła się z Golf 3 i Astra 1.6 GSI ( hhaha) do e 36… Co najgorsze plebs się przesiada do e90 i e46…. Gamoń co robiłczasówki w NFS wyjezdza autem za pieniądze Taty i zabiera kupla,zeby jak coś było raźniej spierdlaać i dupeczki. No i szaczyna się problem. Bo jak sią dupeczki to nie ma mózgu i leci bajera i szpan. Bo przeciez panne na poziomie jara jak palisz gume ,albo smigasz na czerwonym. Bedzie miała co wnukom =opowiadać ( o ile dożyje ) Sam mam bmw , lata mpo Olsztynie nocą alegalnie 😛 trzeba wiedzieć gdzie odpuścić ,a gdzie przycisnąc… Młody wpią sie po wewnętrznej w winkiel i go wyniosło. Zpanikował i dał hebel. koła blokada i latarnia. Odbita , chciał kontrować i wykręciło go na drugą.. I tyle p ozabawie. Panny się rozeszły typki zostali ,bo nie zopstawią Beemy na skrzyzowaniu 🙂 nie wyszło tym razem po prostu.

  DODAJ KOMENTARZ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here