Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy w swoich mieszkaniach przechowywali znaczne ilości marihuany. W wyniku przeszukania funkcjonariusze ujawnili u jednego z nich również krzaki konopi indyjskich. Łączna wartość czarnorynkowa zabezpieczonych środków odurzających to 30 tysięcy złotych. Zatrzymanym grozi kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową w wyniku pracy operacyjnej ustalili, że w dwóch mieszkaniach na osiedlu Grunwaldzkim w Olsztynie mogą znajdować się narkotyki.
Wczoraj rano (18.10) pojechali pod wskazane adresy. W mieszkaniu 33- latka funkcjonariusze znaleźli ponad 200 gram marihuany. Ponadto, ujawnili specjalnie skonstruowany stelaż, w środku którego było 5 krzaków konopi indyjskich. Łączna wartość czarnorynkowa zabezpieczonych środków odurzających to 18 tysięcy złotych.

W tym samym czasie, w wyniku przeszukania mieszkania 29- latka policjanci ujawnili ponad 200 gram marihuany. Wartość czarnorynkowa zabezpieczonych narkotyków to 12 tysięcy złotych.

Obaj mężczyźni zostali zatrzymani. Dziś usłyszą zarzuty. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków każdemu grozi kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.