www.rabatol.plOlsztyńscy policjanci w sprawie zdarzenia z udziałem motocyklisty, poszukują pieszej, która została przez niego potrącona na jednej z olsztyńskich ulic. Zdarzenie zarejestrował miejski monitoring. Policjanci apelują o ostrożność i zwracanie uwagi na to, co dzieje się na drodze wokół nas.

W piątek (14.10) na ul. 1 Maja w Olsztynie, około godz. 9:13 przez przejście dla pieszych przechodziła młoda kobieta. W tym samym momencie na przejście wjechał motocyklista, mimo że sygnalizator nadawał mu czerwone światło. Kierujący potrącił pieszą. Na szczęście siła uderzenia nie była na tyle duża, by spowodować u kobiety obrażenia i potrącona nie zwracając dłużej uwagi na motocyklistę odeszła z miejsca zdarzenia.

Sprawca kolizji po chwili został zatrzymany przez policjanta, który był świadkiem tego zdarzenia. 60-letniemu motocykliście zostało zatrzymane prawo jazdy i w najbliższym czasie jego sprawą zajmie się sąd. Do materiałów zostało również zabezpieczone nagranie z monitoringu miejskiego.

Olsztyńscy policjanci proszą o kontakt potrąconą kobietę lub osoby, które mogą pomóc ustalić jej tożsamość, pod numerem telefonu 89 522 38 82 lub bezpośrednio w Wydziale Wykroczeń Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie przy ul. Pstrowskiego 3.

PODZIEL SIĘ

Dodaj komentarz

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Waldek wal w dek

Jak poszła to tzn. nic się nie stało. Co piesza ma dupe kierowcy zawracać ???

Zabrac prawko dla tego bydlaka drogowego

Ludzie to jednak patolgia. Zero reakcji, nawet nikt się nie zainteresował czy wszystko ok… No bydło…

Totalna znieczulica jakby o kamien sie tylko potkneła ,rozumiem tych dwoje motocyklista w szoku ,ale przechodni zero reakcja ,…

Co to za pytanie – „motor miał zostawić? „- tak!!!!!! powinien to właśnie zrobić- to normalne,przyzwoite zachowanie…

Joanna Mi, dokładnie tak. To nie chłopak, tylko 60- letni mężczyzna. Poza tym, nie chodzi tylko o niego. Przez pasy przechodziło kilkoro ludzi- to taki wysiłek był zapytać ją, czy wszystko ok?

Dziewczyna przecierz poszla, a ten chlopak co… motor mial zostawic i leciec za nia

Jeżeli tak jak z nagrania wynika, że to był piątek godzina 9:14 i młoda kobieta, to prawdopodobnie mogła być to uczennica pobliskiej szkoły (Gimnazjum nr 2 lub Liceum nr 2 na ul. Małłków 3). Lekcje zaczynają się tam 9:20, a dziewczyna idzie właśnie w stronę szkoły.

Mieszkanka osiedla

Jeżeli to był piątek godzina 9:14 i młoda kobieta, to prawdopodobnie mogła być to uczennica pobliskiej szkoły (Gimnazjum nr 2 lub Liceum nr 2 na ul. Małłków 3). Lekcje zaczynają się tam 9:20, a dziewczyna idzie właśnie w stronę szkoły. Proszę to sprawdzić, widać że na nagraniu to na prawdę młoda osoba.

Masakra!!!

Skoro nie zadzwonila na policje to wniosek jest taki ze krecicie gownoburze o nic.

Ale ty głupi jesteś

Już się nie zesrajcie

A ludzie obok, jaka znieczulica, szok 😮

Miał czerwone i jechał to szok co się dzieje na ulicach , 60 lat i motor na rower niech wsiadze jak jeździć nie potrafi.

A najlepiej w MPK, byłoby dla wszystkich najbezpieczniej.

wpDiscuz