Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego UWM ma przyjemność zaprosić  wszystkich studentów i mieszkańców Olsztyna  na wyjątkowe Otrzęsiny  UWM 2016.

W tym roku niesamowita trzydniowa zabawa nie tylko w Kortowie. Impreza to nie tylko wieczór w  jednym miejscu, ale w klubach w całym Kortowie, Centrum Konferencyjnym oraz finał w FaceClub Olsztyn.

Pierwszy dzień, tj. 11 października, to rozpoczęcie świętowania w Kortowskich klubach – Antałek, Rakor, Azymut, Agros oraz Eden – aż pięć miejsc, a w każdym z nich impreza tematyczna. Każdy znajdzie coś dla siebie. Na dodatek wystarczy jeden bilet by bawić się w każdym z nich.

Następnego dnia pierwsza odsłona „Coolturalnego Studenta” w tym roku akademickim. Zapraszamy do Centrum Konferencyjnego na występ Kabaretu Skeczów Męczących z nowym programem „Pod Prądem”.  Nie zabraknie żartów, sarkazmów, niebezpiecznych gier słownych, ale i wplecionych zręcznie podtekstów.

Finał Otrzęsin UWM 2016 odbędzie się w FaceClub Olsztyn pod hasłem „Gala Dance”, a tam pojawi się niesamowita gwiazda muzyki Disco Polo – zespół Boys. Poza tym muzycznie nakręcać wieczór będzie DJ Sequence.

Studenci w tym roku już podczas otrzęsin wychodzą z Kortowa by przeżyć to z całym Olsztynem.  Wszyscy wspólnie zapraszamy do zabawy, by rozpocząć rok akademicki 2016/2017.

Więcej informacji: facebook.com/RUSSUWM

b2_otrzesiny_uwm_2016_net