Olsztyńscy kettlebelliści nokautują!

  fot. Urząd Miasta

  Za ekipą ze stolicy regionu kolejny, czwarty już etap Polskiej Ligii Kettlebell. Mistrzostwa Mazowsza odbyły się w Płocku i ściągnęły wielu zawodników kettlebell z całego kraju.

  Olsztyński klub reprezentowali zawodowcy oraz amatorzy w swoich kategoriach. Ponadto w Płocku stawili się zawodnicy z klubów m. in. z Torunia, Łodzi, i po raz pierwszy z Ełku, a także grupa zawodników z Litwy.

  Olsztyńscy zawodnicy zajęli najwyższe lokaty w swoich kategoriach: Iwona Polak, Monika Bejer, Krystian Kanabrodzki oraz Maciej Gorzkowski zdobyli złote medale. Do ostatniej chwili o złoto walczył kolejny przedstawiciel stolicy regionu. Kamil Głogowski przegrał ostatecznie z reprezentantem Litwy o 5 powtórzeń, co dało mu srebrny medal.

  W klasyfikacji drużynowej zawodów olsztyński klub zdeklasował rywali. Zdecydowanie zajął pierwsze miejsce, wyprzedzając kluby z Torunia i Ełku.

  Mistrzostwa Mazowsza były przedostatnimi zawodami z cyklu Polskiej Ligi Kettlebell. Za miesiąc zamykające cykl zmagań Mistrzostwa Warmii i Mazur.

  DODAJ KOMENTARZ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here