Pobił go w dyskotece, bo miał się na niego „krzywo spojrzeć”

  0
  Zdjęcie jest ilustracją do tekstu.

  Kryminalni z Elbląga zatrzymali 20-latka, który jest podejrzany o ciężkie uszkodzenie ciała 22-letniego mężczyzny w jednej z elbląskich dyskotek. Pokrzywdzony doznał pęknięcia czaszki i przebywa w szpitalu. Sprawca przyznał się, złożył wyjaśnienia i usłyszał zarzuty. Nie był wcześniej karany. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

  Do tego zdarzenia doszło tydzień temu w nocy z soboty na niedzielę (24/25.09.2016) w jednej z elbląskich dyskotek. Sprawca uderzył 22-latka pięścią w skroń za to, że ten miał się na niego „krzywo spojrzeć”. Cios był na tyle mocny, że pokrzywdzony stracił przytomność i został zabrany karetką do szpitala. Jak się okazało doznał pęknięcia czaszki i krwiaka mózgu. Lekarze ocieniali jego stan jako ciężki.

  W miniony piątek (30.09.2016) policjanci kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Elblągu zatrzymali na terenie miasta podejrzanego w tej sprawie Pawła M.

  Mężczyzna złożył wyjaśnienia i przyznał się do uszkodzenia ciała 22-latka. Nie był wcześniej karany, a teraz grozi mu kara nawet 10 lat więzienia.

  DODAJ KOMENTARZ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here