1 października 2016 roku, to data, którą w swoim kalendarzu powinny zaznaczyć wszyscy młodzi mieszkańcy Warmii marzący o karierze modela lub modelki. Tego dnia, w godzinach od 10:00 do 14:00, w centrum handlowym Aura Centrum w Olsztynie, odbędzie się casting do FashionTV Model Search – prestiżowego, międzynarodowego konkursu dla początkujących modelek i modeli. Nie będzie preselekcji, jedynym ograniczeniem uczestnictwa będzie wiek: 14 do 25 lat dla dziewcząt i 17 do 25 lat dla chłopców. 

Jeśli jesteś zainteresowany karierą w międzynarodowym modelingu casting, który 1 października br. odbędzie się w olsztyńskim centrum handlowym może być początkiem drogi do sukcesu. Aura Centrum i Fashion TV do udziału w trzeciej już edycji konkursu zapraszają wszystkich chętnych, jedynym warunkiem uczestnictwa będzie wypełnienie formularza zgłoszeniowego i zapoznanie się z regulaminem. Osoby poniżej 18 roku życia, by wziąć udział w eliminacjach, będą musiały przynieść ze sobą pisemną zgodę rodziców lub opiekunów.

Podczas całodziennego wydarzenia, uczestnicy wezmą udział w profesjonalnych ćwiczeniach na wybiegu, sesji zdjęciowej i mini wykładach na temat funkcjonowania świata mody. Przewidziane są konkursy dla Snapchaterów i Youtuberów oraz spotkania publiczności i uczestników z zaproszonymi gośćmi. Całość wydarzenia zakończy się o godzinie 19.00 uroczystą galą finału lokalnego z pokazami mody i udziałem znanych artystów.

Docelowo, w całym kraju odbędzie się 20 – 25 tego typu spotkań, w trakcie których organizatorzy będą poszukiwać nowych gwiazd wybiegów w całym kraju. Castingi zostaną zorganizowane w najlepszych galeriach handlowych w Polsce. Zwycięzcy lokalnych eliminacji zostaną zaproszeni na ogólnopolski finał, który odbędzie się w październiku przyszłego roku w Warszawie. Natomiast laureaci polskiej edycji FashionTV Model Search 2017, oprócz wyjazdu na międzynarodowy finał imprezy, mogą spodziewać się także kontraktu z francusko-polską agencją modelek i modeli RYL Model Agency oraz udziału w Paris Fashion Week.

Przedsięwzięciu patronuje FashionTV – pierwsza telewizja tematyczna o zasięgu globalnym w całości poświęcona modzie. Partnerami polskiej edycji konkursu są agencja RYL Model Agency oraz Marka Maison Anoufa, która zasponsoruje wyjazd finalistów na Paryski Tydzień Mody. Merytorycznie uczestników wspierać będzie dyrektor artystyczny FashionTV i główny projektant Marki Maison Anoufa, Ylan Anoufa – jeden z najbardziej uznawanych obecnie młodych projektantów na świecie.

Konkurs FashionTV Model Search realizowany jest na świecie od 2003 roku .

Regulamin i informacje o konkursie znajdują się na stronie www.fashiontvpolska.pl www.facebook.com/fashiontvpolska oraz www.auracentrum.pl

j006-aura-fashiontv_940x788-fb-post