Czy w Olsztynie powstają startupy?

  0

  Małe i dynamiczne firmy tworzone przez młodych przedsiębiorców budujących aplikacje mobilne, serwisy internetowe lub urządzenia elektroniczne coraz częściej podbijają świat. Słowo startupy, które oznacza właśnie takie projekty gości w mediach na co dzień. Czy są także w Olsztynie?

  “Sa i z wielu takich firm możemy być dumni “- mówi Paweł Harajda ze Stowarzyszenia OLCAMP wspierającego rozwój nowych technologii w naszym regionie. – “Pomysłów i zapału do pracy nam nie brakuje, warto więc poznać firmy w których może kiedyś będziemy pracować.”

  O tym, jakie startupy powstają w Olsztynie będzie można przekonać się na wydarzeniu  “OLCAMP #33: Startup Showcase” już we wtorek 20 września w Sali Kameralnej pod Amfiteatrem im. Czesława Niemena o godzinie 18:00.

  W trakcie spotkania zaproszeni goście opowiedzą o swoich już istniejących firmach i dopiero budowanych projektach. Będzie można posłuchać m.in. o inteligentnych czujnikach, sterowaniu biurem za pomocą głosu, grach mobilnych, aplikacjach rajdowych, a nawet o połączeniu technologii i muzyki.

  Wstep darmowy, ale ilość miejsc ograniczona. Rejestracja i więcej informacji na stronie www.olcamp.pl

  OLCAMP #33: Startup Showcase

  Wtorek, 20 września 2016

  Start godzina 18:00

  Sala kameralna pod Amfiteatrem

  Wstęp wolny, wymagana rejestracja

  Kontakt:

  Paweł Harajda

  [email protected]

  506 086 49

  DODAJ KOMENTARZ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here