Małe i dynamiczne firmy tworzone przez młodych przedsiębiorców budujących aplikacje mobilne, serwisy internetowe lub urządzenia elektroniczne coraz częściej podbijają świat. Słowo startupy, które oznacza właśnie takie projekty gości w mediach na co dzień. Czy są także w Olsztynie?

“Sa i z wielu takich firm możemy być dumni “- mówi Paweł Harajda ze Stowarzyszenia OLCAMP wspierającego rozwój nowych technologii w naszym regionie. – “Pomysłów i zapału do pracy nam nie brakuje, warto więc poznać firmy w których może kiedyś będziemy pracować.”

O tym, jakie startupy powstają w Olsztynie będzie można przekonać się na wydarzeniu  “OLCAMP #33: Startup Showcase” już we wtorek 20 września w Sali Kameralnej pod Amfiteatrem im. Czesława Niemena o godzinie 18:00.

W trakcie spotkania zaproszeni goście opowiedzą o swoich już istniejących firmach i dopiero budowanych projektach. Będzie można posłuchać m.in. o inteligentnych czujnikach, sterowaniu biurem za pomocą głosu, grach mobilnych, aplikacjach rajdowych, a nawet o połączeniu technologii i muzyki.

Wstep darmowy, ale ilość miejsc ograniczona. Rejestracja i więcej informacji na stronie www.olcamp.pl

OLCAMP #33: Startup Showcase

Wtorek, 20 września 2016

Start godzina 18:00

Sala kameralna pod Amfiteatrem

Wstęp wolny, wymagana rejestracja

Kontakt:

Paweł Harajda

[email protected]

506 086 49