Szykujcie się, wkrótce otwarcie Parku Trampolin!

2

Wkrótce w Olszynie zostanie otwarty nowoczesny Park Trampolin – 7 Jump Street. Moc zabawy będą w nim mieli i dzieci, i dorośli. Już się szykujcie!

W parku trampolin, który będzie działał przy ul. Leonharda 7, koło stacji Statoil w Olsztynie, będzie zamontowanych pod dachem ok. 100 różnego rodzaju trampolin. Będą one przeznaczone nie tylko dla dzieci, które będą tam mogły bezpiecznie fikać koziołki i udawać, że latają ale i dla dorosłych. „Planujemy m.in. zajęcia fitness dla dorosłych. Na trampolinach można z doskonałym skutkiem wykonywać ćwiczenia modelujące sylwetkę, warto podkreślić, że podczas godzinnych zajęć można spalić nawet tysiąc kalorii…” – mówi Beata Samojłowicz, manager parku.

W parku trampolin będzie można organizować niebanalne przyjęcia urodzinowe dla dzieci, specjalnie na te okazje będą przygotowane pokoje urodzinowe.

Najmłodsi, którzy lubią ruch i fajną zabawę będą mogli zapisać się do parku trampolin na zorganizowane zajęcia na których będzie można pograć w siatkówkę, kosza i zbijaka pod okiem wykwalifikowanych trenerów.  „Dzieci będą podzielone na grupy wiekowe tak, by zabawa była i przyjemna, i bezpieczna” – dodaje Samojłowicz.

Wśród atrakcji dla dzieci będą także baseny z gąbkami, w nich będą mogły się bawić najmłodsze dzieci.

Park trampolin będzie miał ofertę także dla szkół (niebanalne zajęcia z wychowania fizycznego tylko u nas!), czy zakładów pracy.

Wejście na trampoliny będzie możliwe tylko w antypoślizgowych skarpetkach, które będzie można nabyć na miejscu za symboliczną opłatą. Otwarcie obiektu planowane jest niebawem. Będziemy o tym fakcie informować za pośrednictwem naszej strony internetowej www.7jumpstreet.pl oraz fanpage’a. Park trampolin będzie czynny 7 dni w tygodniu w godzinach 9.00 – 21.00.

mapa

2 KOMENTARZE

    • Po twoim komentarz od razu widać że dawno nie „srałeś” i zgromadzone w twoim organizmie odchody zastąpiły znaczną część komórek w twoim mózgu. Jeśli nie masz do napisania nic ciekawego to zamiast okazywania wszystkim użytkownikom swojej inteligencji zapisz swoje złote myśli w zeszycie w wąską linię i schowaj go do szuflady w szafce nocnej swojej mamy z która pewnie nadal mieszkasz i którą prosisz o dwadzieścia złotych kiedy wychodzisz na miasto.

DODAJ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here