Eliminacje do Miss World Poland – Olsztyn

  8

  4 września, w Olsztyńskiej siłowni BODY PERFECT, odbył się drugi z kolei casting do Miss Północy 2016 – etapu eliminacyjnego do Miss World Poland.  Do castingu zarejestrowało się kilkadziesiąt dziewcząt z województwa Warmińsko – Mazurskiego oraz wiele pięknych kandydatek z pozostałych regionów Polski.

  Dziewczęta mogły zaprezentować swoją urodę oraz osobowość zacnemu gronu jury.

  Miss Północy 2016 to wydarzenie, które ma na celu wyłonić kandydatki do tytułu Miss World Poland, a w konsekwencji również najpiękniejszą Polkę, która będzie reprezentować nasz kraj w trakcie światowej gali. W minioną niedzielę casting do Miss Północy 2016 odbył się w Olsztynie. Kolejne etapy dla regionu Polski północnej odbędą się jeszcze w Mławie (18.09) oraz w Bydgoszczy (24.09.).

  Dziewczyny zgłaszające się na casting musiały spełnić kilka warunków: posiadać polskie obywatelstwo, być panną bez dzieci, mieć co najmniej 170 cm wzrostu, być w wieku od 18 do 25 lat, nie posiadać widocznych tatuaży oraz być niekaraną.

  – Formuła konkursu była prosta – kandydatki musiały w pełni zaprezentować swoją urodę, wdzięk i osobowość. Jury oceniało nie tylko fizyczne aspekty kandydatek, ale również grację czy inteligencję.
  W Olsztynie mieliśmy zaszczyt współpracować z wybitnymi osobowościami – komentuje Michał Stachowski, dyrektor regionu Warmińsko – Mazurskiego, odpowiedzialny za organizację castingu w Olsztynie. Przewodniczył Sławomir Kubiczek – Dyrektor regionu Kujawsko – Pomorskiego z ramienia Fundacji.
  Za stołem jurorskim zasiadali również Patrycja Polakowska – reprezentantka gospodarza – trenerka personalna oraz trenerka ZUMBY w BODY PERFECT, Anna Czarnowska – finalistka konkursu MISS oraz choreograf i stylistka, Aleksandra Chołody – dietetyk trener personalny oraz trener medyczny, Marta Kubiczek-Stefańska – dziennikarka, artterapeuta oraz kreator wizerunku i coach stylu, Anna Schlueter – tancerka, zawodowy nauczyciel tańca ISTD oraz Wicemistrzyni Polski Par Zawodowych w Classical Showdance, Ashaki – Fotomodelka, choreograf, tancerka estradowa oraz stylista fryzur i instruktor fitness.
  Honorowym członkiem jury była Elżbieta Wierzbicka – Wyłączny organizator konkursu Miss World Poland, ekspert w dziedzinie wyborów miss.  Jej wiedza i wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas zarządzania konkursami piękności gwarantują profesjonalizm i transparentność zasad wyboru polskiej kandydatki do korony Miss World.

  Każda z dziewczyn przed jurorami zaprezentowała się dwukrotnie, w dwóch różnych strojach. Najpierw w czarnych legginasach i czarnym topie, następnie w strojach kąpielowych i szpilkach. Kandydatki uczestniczyły również w mini sesji zdjęciowej.
  Każda z uczestniczek była także skrupulatnie mierzona przez członków zespołu organizującego casting.

  W sumie z czterech regionalnych castingów jurorzy wybiorą 20 dziewczyn, które pod koniec października wezmą udział w finałowym konkursie Miss Północy. Kolejne castingi odbędą się w Mławie(18 września) oraz Bydgoszczy (23 września).

  Miss Północy 2016 to pierwszy przystanek na drodze do zdobycia tytułu najpiękniejszej kobiety globu. Wygrana w regionalnym castingu jest przepustką do walki o koronę Miss World Poland 2016, która z kolei otwiera drogę do zaprezentowania się całemu światu podczas gali Miss World 2017.

  Już teraz zapraszamy na najbliższy casting w Mlawie, który odbędzie się 18 września w Mławskim Centrum Tańca. Szczegółów należy szukać na stronie organizatora https://www.projektmiss.pl/ oraz na FACEBOOK https://www.facebook.com/projektmiss/ .

  Każdy casting to nie tylko pierwszy krok na drodze do zdobycia tytułu najpiękniejszej kobiety świata, ale też szansa aby zostać zauważoną i rozpocząć karierę modelki. Miss World to zmagania ponad 100 przedstawicielek różnych krajów, odbywające się od 1951 roku. Korona, którą przyznaje organizacja niestety od ponad 25 lat nie trafiła na głowę polki. Pora to zmienić – dlatego zapraszamy piękne Panie z Pomorza i nie tylko do przystąpienia do konkursu Miss Północy 2016.

  Aby wziąć udział należy uprzednio zarejestrować się na stronie www.projektmiss.pl i podać następujące dane: – imię, nazwisko oraz dane kontaktowe – wzrost i wagę – obwód biustu, bioder i talii – kolor włosów i oczu oraz załączyć zdjęcia lub linki do profili w portalach społecznościowych.

  Spośród zgłoszeń organizator wybierze uczestniczki, które zostaną zaproszone na casting.

  8 KOMENTARZE

  DODAJ KOMENTARZ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here