Miniony weekend był niezwykły w historii Centrum Rekreacyjno-Sportowego Ukiel. Właśnie wtedy obiekt odwiedził milionowy gość.

Wczesne, sobotnie popołudnie, około 13:20. To wówczas zliczające odwiedzających urządzenie zarejestrowało osobę numer milion, jaka odwiedziła CRS Ukiel w tym roku.

Szczęśliwcem okazała się pani Patrycja z Łęgajn. Wraz z mężem i z synem przybyli tego dnia na spacer. Cała trójka wróciła do domu z prezentami przekazanymi przez prezydenta Olsztyna, Piotra Grzymowicza oraz dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji Jerzego Litwińskiego. Wśród nich był voucher na darmowe korzystanie z kajaka przez rok. Nie zabrakło też tortu i wyprawy całej rodziny motorówką po jez. Krzywym.

Specjalne kamery, które pozwalają określić liczbę gości, zostały zamontowane w ubiegłoroczne wakacje. Od tego czasu wiemy dokładnie jaka liczba osób odwiedza brzegi największego olsztyńskiego akwenu.

Bez wątpienia do końca roku milion gości zostanie znacznie przekroczony. Do CRS Ukiel warto bowiem zaglądać niezależnie od pory roku. Po sezonie można wypożyczać sprzęt sportowy, m.in. rowery, rolki. Natomiast zimą do dyspozycji będzie lodowisko i trasy do narciarstwa biegowego.

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Tadeusz Antoszewski

I oglądają tylko laski

Paragon Gola

ile kosztowało to specjalne urządzenie ? podobno milion

Dawid Parciak

Typ spizgany chciał być niezauważony ;/

Leszek Meller

Ciekawe z jakiej opcji?

Darek Sobolewski

Ja ostatnio byłem w ciągu dnia siedem razy. Za każdym razem byłem liczony, czy tylko raz????

MD

i pomyśleć, że ktoś siedzi tam w tych monitorkach i przyglądaja się uważnie waszym twarzom 😛

wpDiscuz