Spowodował wypadek, a do aresztu trafił za narkotyki

  0

  W powiecie działdowskim na trasie Rapaty-Gralewo Stacja doszło do zdarzenia drogowego, w którym ranne zostały dwie osoby. W trakcie wykonywanych na miejscu czynności funkcjonariusze w pojeździe znaleźli zabronione substancje należące do kierującego. Mężczyzna odpowie przed sądem. Postępowanie prowadzi Posterunek Policji w Rybnie.

  Do zdarzenia doszło w niedzielę (04.09.2016) około godz. 17:30 na trasie Rapaty-Gralewo Stacja. Na miejscu policjanci ustalili, że kierujący osobowym fordem 38-letni mieszkaniec Działdowa, jadąc w kierunku Gralewo Stacja, na łuku drogi nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, wpadł w poślizg, a następnie zjechał na prawe pobocze i uderzył w betonowy mostek. W wyniku uderzenia obrażeń ciała doznali pasażerowie: 26-letnia kobieta wraz z dzieckiem, którzy zostali przewiezieni do SP ZOZ Działdowo.

  W trakcie prowadzonych na miejscu czynności funkcjonariusze w pojeździe znaleźli podejrzane substancje w postaci białego proszku i brunatno-zielonego suszu. Przeprowadzone badania zabezpieczonych substancji wykazały, że była to amfetamina oraz marihuana.

  Policjanci ustalili, że zabronione substancje należały do kierującego pojazdem. 38-letni mieszkaniec Działdowa kilka godzin po zdarzeniu został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Postępowanie prowadzi Posterunek Policji w Rybnie.

  DODAJ KOMENTARZ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here