Pięciu młodych mężczyzn uczestniczyło w wypadku drogowym, do którego doszło wczoraj wieczorem na drodze między Olsztynem a Butrynami. Na łuku drogi w wyniku nadmiernej prędkości audi zjechało na pobocze i dachowało na wysokości osiedla Tęczowy Las. Jak się okazało, za kierownicą siedział pijany 22-latek bez uprawnień.

Wczoraj przed godziną 23.00 na drodze W-598 między Olsztynem a Butrynami doszło do wypadku drogowego. Z ustaleń policjantów wynika, że kierowca audi na łuku drogi w wyniku nadmiernej prędkości zjechał na pobocze i dachował. W aucie oprócz kierowcy podróżowało czterech pasażerów. Jeden z nich ma obrażenia powyżej 7 dni, co oznacza, że zdarzenie zostanie zakwalifikowane jako wypadek drogowy. Wszyscy łącznie z kierowca znajdowali się pod wpływem alkoholu. Jednak to kierowca miał w organizmie największą zawartość tej substancji. Badanie 22-latka wykazało ponad 1,5 promila. Ponadto kierowca nie miał uprawnień.

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy auto było niedawno sprowadzone z zagranicy. Młody mężczyzna zbierał na nie ok 3 lat.

Młody mieszkaniec powiatu olsztyńskiego odpowie w najbliższym czasie przed sądem. Za spowodowanie wypadku drogowego pod wpływem alkoholu grozi kara nawet 4,5 roku pozbawienia wolności.

dachowanie teczowy las (1)

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Kamil Duda

Brawo. Zdolna polska młodzież. Przyszłość narodu!

Katrina Panasiuk

Jakie to są ”obrażenia powyżej 7 dni”?

Paweł Lemański

Chociażby złamania różnego rodzaju

Anna Jasińska

22-latek nie miał uprawnień na nowe auto czy na zbieranie pieniędzy na nowe auto? 😛

Alicja Grześkowiak

Oskar, do nich tak pędzili

Olsztyn Wolny Od Szatana

Takie rzeczy będą sie działy coraz częściej bo niebiosa sa na nas zagniewane za to że pojawiły sie u nas tramwaje! Tramwaje są wymysłem SZATANA! To dlaczego tramwaj sie porusza do dziś nie zostało wyjaśnione i najprawdopodobniej napędzają go ciemne moce! KATOLICY! NIE WSIADAJCIE DO TRAMWAJÓW! Tramwaj= potępienie!

Urbanska Katarzyna
Urbanska Katarzyna
Paulina Kiernozek

Co Wy ćpacie

Olsztyn Wolny Od Szatana

Takie są fakty! Poczytajcie to zrozumiecie! Najłatwiej wyśmiać :/

....

I nikt nie napisze ze to bylo audi. Gdyby bylo to BMW to zaraz naglowek „szaleniec w BMW dachowal…”

Anonimowo

a umiesz czytać?” Z ustaleń policjantów wynika, że kierowca audi na łuku drogi w wyniku nadmiernej prędkości zjechał na pobocze i dachował.”

Anonimowo

Tutaj chodziło o nagłówek, a nie treść 😉

wpDiscuz