Bijąc mężczyznę chcieli wymusić na nim wypłatę pieniędzy z bankomatu

  2

  www.rabatol.pl  Kary do 12 lat pozbawienia wolności grożą dwóm mężczyznom w wieku 19 oraz 32 lat. Policjanci z Pieniężna zatrzymali ich po tym, jak usiłowali dokonać rozboju na pokrzywdzonym. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że podejrzani bijąc mężczyznę po całym ciele chcieli wymusić na nim wypłatę pieniędzy z bankomatu. Czynności w tej sprawie trwają.

  16 sierpnia br. policjanci z Pieniężna ustalili, że na terenie miasta doszło do przestępstwa. Z informacji uzyskanych przez funkcjonariuszy wynika, że podejrzani najpierw spożywali alkohol z poszkodowanym, a gdy ten postanowił opuścić lokal poszli za nim. Mężczyźni bili i kopali pokrzywdzonego, a następnie poszli z nim do bankomatu. Przemocą chcieli zmusić go do wypłaty pieniędzy.

  Policjanci przystąpili do ustalenia danych sprawców. Dzień później funkcjonariusze z posterunku w Pieniężnie zatrzymali dwóch mieszkańców – 19-latka oraz jego starszego kolegę – 32-latka. Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego kryminalni przedstawili podejrzanym zarzuty usiłowania rozboju.

  Za popełnione przestępstwo grożą im kary do 12 lat pozbawienia wolności. Czynności w tej sprawie wciąż trwają.

  PODZIEL SIĘ

  Dodaj komentarz

  Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany

  Ostro w Pinieznie takie orły hehe to sobie przejebali !!

  jeśli ktoś zna pojebów to zapraszam na priv

  wpDiscuz