Policjanci olsztyńskiej drogówki zatrzymali 16-latka, który popełnił szereg wykroczeń jadąc na rowerze. Jak okazało się był również pijany. Badanie wykazało promil alkoholu w organizmie. Chłopiec za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

W czwartek wieczorem policjanci olsztyńskiej drogówki podczas patrolowania ulicy Partyzantów zauważyli młodego mężczyznę jadącego na rowerze. Nastolatek nie dość, że przejechał przez przejście dla pieszych na czerwonym świetle, to jeszcze poruszał się bez trzymania rąk na kierownicy.

Funkcjonariusze wyczuli od 16-latka woń alkoholu. Badanie wykazało promil tej substancji w organizmie.

Po sporządzeniu dokumentacji chłopak został przekazany w ręce rodziców.

Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed Sądem Rodzinnym.

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Iwona Nackowska

Kozak

Łukasz Taraszkiewicz

Szacun dla psiarskich zlapali bandyte

Krzysztof Grzegrzółka

Bardzo dobrze tak trzymać

Waldorf Statler

Niesamowity sukces policji. Brawo. Brawo! Na prawdę jest się czym chwalić i o czym pisać. A my czekamy na kolejny nagły atak onanisty.

Maciej Drążczyk

YOLO

Joanna Joanna

Szkoda ze siedzącego na ławkach w miejscach publicznych zboka z fiutem na wierzchu złapać nie moga….

Robert Kula

Marcin Żyliński dobrze ze Ty masz jaja ze stali i potrafisz dzwonic, a brakuje Ci „palki” aby zwrocic uwage owej osobie.

Joanna Joanna

Zgadzam się .jednak idąc sobie z dziećmi starówka nie jest fajnie oglądać skur….który obnaża się publicznie.policja ponoć niewiele może zrobić gdyż taki wyluzdaniec nie stwarza bezposredniego zagrożenia…I tyle.Ale idź z papierosem czy piwem to z każdego kąta cie znajda

Marcin Żyliński

nie mogą bo ludzie nie mają „jaj” żeby wziąć telefon który notabene nie służy tylko do łapania pokemonów i zadzwonić na policje. Bardzo dobrze że chociaż pijanych nastolatków na rowerze łapią bo nie chciałbym mieć problemów przy ewentualnym potrąceniu delikwenta

Marcin Browarek

Szacun

Mateusz Tobiasz

Marcin Jaguś

Krzysztof Ciopciński

albo grubo albo wcale

wpDiscuz