Kolejny atak onanisty! Tym razem w centrum Olsztyna

  127

  www.rabatol.pl  To już kolejny przypadek nieobyczajnego wybryku. Tym razem w centrum Olsztyna przy Wysokiej Bramie!

  Niedawno opisywaliśmy zdarzenie zarejestrowane telefonem komórkowym. Na filmiku było widać jak mężczyzna masturbował się na ławce w parku pełnym dzieci: Mężczyzna masturbował się przy dzieciach w olsztyńskim parku. Na naszą skrzynkę redakcyjną ([email protected]) przyszła kolejna przerażająca wiadomość. Prawdopodobnie ten sam mężczyzna publicznie onanizował się koło Wysokiej Bramy w niedzielne popołudnie.

  Pod pierwszym artykułem wybuchła gorąca dyskusja w komentarzach. Większość osób jest zniesmaczona zachowaniem zboczeńca. Znaleźli się też tacy, którzy zaatakowali autora nagrania, że filmował zamiast zareagować. Sprawa z pozoru wydaje się prosta, ale nasi informatorzy są osobami w bardzo młodym wieku. Policja za to ma związane ręce, bo nie może podjąć śledztwa jeżeli ktoś nie złoży oficjalnego zawiadomienia. Takie do tej pory nie wpłynęło. Według prawa musi być osoba która poczuła się tym czynem zgorszona.

  Na opublikowanym wyżej zdjęciu można zaobserwować, że para starszych ludzi widzi co mężczyzna robi. Nie zareagowali jednak odpowiednio. Czy znajdzie się ktoś w Olsztynie, kto powstrzyma zboczeńca?

   

  PODZIEL SIĘ

  Dodaj komentarz

  Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
  Justyna T

  Ernest Tomczykowski po GBL’u

  E.

  Kacper Bieluch to przypadkiem nie ty?

  „Policja ma związane ręce” A mi one opadają!

  To są jaja
  Ten co robi zdjęcie nie mógł podejść lub nawet zadzwonić po policję ?

  Słyszałem, że taki jeden gościu z ratusza lubi biegać z aparatem w ręku i robi dziwne zdjęcia, np. pustych butelek po piwie na plaży i takie tam…

  Anonimowo

  ojjj Ludzie to nie tylkou was w Olsztynie są takie cuda u nas w ORNECIE też sa pedofile zboczęce i policji tez nie ma u nas oni też umywaja ręce niby poszukuja ale jakoś nie widać to wszędzie tak jest ludzie widuja a nie zgłaszaja a jak zgłosza to nasza policja zanim dojedzie to ucieknie

  A ten czyn nie jest łatanie nago po mieście? Jakby latał tam golas to policja by to aresztowała

  Widać,że koleś wziął sprawy w swoje ręce ha ha A tak na poważnie,to ktoś niekoniecznie policja powinien załatwić sprawę

  Patologia

  To chyba prowokacja koleś jest podstawiony najpierw w parku teraz na starówce…trochę to dziwne…

  wpDiscuz