To już kolejny przypadek nieobyczajnego wybryku. Tym razem w centrum Olsztyna przy Wysokiej Bramie!

Niedawno opisywaliśmy zdarzenie zarejestrowane telefonem komórkowym. Na filmiku było widać jak mężczyzna masturbował się na ławce w parku pełnym dzieci: Mężczyzna masturbował się przy dzieciach w olsztyńskim parku. Na naszą skrzynkę redakcyjną ([email protected]) przyszła kolejna przerażająca wiadomość. Prawdopodobnie ten sam mężczyzna publicznie onanizował się koło Wysokiej Bramy w niedzielne popołudnie.

Pod pierwszym artykułem wybuchła gorąca dyskusja w komentarzach. Większość osób jest zniesmaczona zachowaniem zboczeńca. Znaleźli się też tacy, którzy zaatakowali autora nagrania, że filmował zamiast zareagować. Sprawa z pozoru wydaje się prosta, ale nasi informatorzy są osobami w bardzo młodym wieku. Policja za to ma związane ręce, bo nie może podjąć śledztwa jeżeli ktoś nie złoży oficjalnego zawiadomienia. Takie do tej pory nie wpłynęło. Według prawa musi być osoba która poczuła się tym czynem zgorszona.

Na opublikowanym wyżej zdjęciu można zaobserwować, że para starszych ludzi widzi co mężczyzna robi. Nie zareagowali jednak odpowiednio. Czy znajdzie się ktoś w Olsztynie, kto powstrzyma zboczeńca?

 

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Justyna T

Ernest Tomczykowski po GBL’u

E.

Kacper Bieluch to przypadkiem nie ty?

Jacek Boras

„Policja ma związane ręce” A mi one opadają!

Przemyslaw Opalach

To są jaja
Ten co robi zdjęcie nie mógł podejść lub nawet zadzwonić po policję ?

Darek Sobolewski

Słyszałem, że taki jeden gościu z ratusza lubi biegać z aparatem w ręku i robi dziwne zdjęcia, np. pustych butelek po piwie na plaży i takie tam…

Anonimowo

ojjj Ludzie to nie tylkou was w Olsztynie są takie cuda u nas w ORNECIE też sa pedofile zboczęce i policji tez nie ma u nas oni też umywaja ręce niby poszukuja ale jakoś nie widać to wszędzie tak jest ludzie widuja a nie zgłaszaja a jak zgłosza to nasza policja zanim dojedzie to ucieknie

Maciej Kruszyński

A ten czyn nie jest łatanie nago po mieście? Jakby latał tam golas to policja by to aresztowała

Tomek Tomuś Tomaszek

Widać,że koleś wziął sprawy w swoje ręce ha ha A tak na poważnie,to ktoś niekoniecznie policja powinien załatwić sprawę

Olga Kalina Wiktorowska

Patologia

Marcin Bukowski

To chyba prowokacja koleś jest podstawiony najpierw w parku teraz na starówce…trochę to dziwne…

wpDiscuz