To już kolejny przypadek nieobyczajnego wybryku. Tym razem w centrum Olsztyna przy Wysokiej Bramie!

Niedawno opisywaliśmy zdarzenie zarejestrowane telefonem komórkowym. Na filmiku było widać jak mężczyzna masturbował się na ławce w parku pełnym dzieci: Mężczyzna masturbował się przy dzieciach w olsztyńskim parku. Na naszą skrzynkę redakcyjną ([email protected]) przyszła kolejna przerażająca wiadomość. Prawdopodobnie ten sam mężczyzna publicznie onanizował się koło Wysokiej Bramy w niedzielne popołudnie.

Pod pierwszym artykułem wybuchła gorąca dyskusja w komentarzach. Większość osób jest zniesmaczona zachowaniem zboczeńca. Znaleźli się też tacy, którzy zaatakowali autora nagrania, że filmował zamiast zareagować. Sprawa z pozoru wydaje się prosta, ale nasi informatorzy są osobami w bardzo młodym wieku. Policja za to ma związane ręce, bo nie może podjąć śledztwa jeżeli ktoś nie złoży oficjalnego zawiadomienia. Takie do tej pory nie wpłynęło. Według prawa musi być osoba która poczuła się tym czynem zgorszona.

Na opublikowanym wyżej zdjęciu można zaobserwować, że para starszych ludzi widzi co mężczyzna robi. Nie zareagowali jednak odpowiednio. Czy znajdzie się ktoś w Olsztynie, kto powstrzyma zboczeńca?