Policjanci z Elbląga zatrzymali 34-letnią kobietę pod zarzutem znęcania się nad zwierzętami. Podczas interwencji przyznała się do skatowania kota. Powiedziała policjantom, że kopała go tak długo aż zdechł. Przyczyna – zwierzę miało ją podrapać. Grozi jej kara do 3 lat więzienia.

34-latka została zatrzymana wczoraj, około godziny 10.00, w jednej z podelbląskich miejscowości. Policjanci zostali wezwani do awantury domowej. Na miejscu zastali zgłaszającą rodzinę oraz pijaną i awanturująca się kobietę. Podczas zatrzymania przyznała się, że dzień wcześniej zabiła 5-miesięcznego kota. Powiedziała policjantom, że kot ją podrapał i tak długo go kopała w głowę aż zdechł. Policjanci znaleźli skatowane zwierzę w pojemniku na odpady. Kobieta miała promil alkoholu w organizmie. Zatrzymana była wcześniej karana za pobicie. 34-latka odpowie przed sądem za znęcanie się nad zwierzętami. Grozi jej kara do 3 lat więzienia. O zdarzeniu policjanci powiadomili Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt – Animals.

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Kochający zwierzęta

co za podła szmata, niewinne zwierzę, jak można być takim …..czymś, bo człowiek nie bije słabszych, niechby rzuciła się na silnego faceta, a nie na małego kociaka, nienawidzę takich psycholi, ludzie zróbmy coś z tym !!!!tak nie może być,że jakiś gnój zabija kota czy psa, gdzie ci nasi politycy i co oni dobrego dla zwierząt robią??????niech będą upubliczniane mordy i dane morderców zwierząt, surowe kary dla takich bydlaków, nie ubliżając zwierzętom!!! Wolę zwierzęta od ludzi, bo ludzie mnie zawiedli, a koty czy psy nie!!!

Anonimowo

mam pytanie kota prawie codziennie mam pod maska samochodu podrapany lakier kot na nasce siersc w samochidzie pod maska nawet zarcie przynosi mam je kochac

Kochający zwierzęta

tak masz go kochać i to ty mu dawać jeść, weź go domu, to on sie odwdzięczy i będzie cię kochał, bądź człowiekiem z sercem, kochaj a będziesz kochany, co tam lakier samochodu i kłaki, odkurzacz chyba masz, a i możesz kupić szczotkę dla kotka i go wyczesać, to nie będzie tyle sierści, ty też tracisz włosy, ty też jesz, więc podziel się z nim jedzeniem, koty malutko jedzą, a i pomruczy ci na dobranoc i przytuli się do ciebie i będzie ci ciepło, kochaj a będziesz kochany!!!!

Kochający zwierzęta

dlatego wolę zwierzęta, kochają człowieka bezwarunkowo, pewnie ten kotek nawet to ścierwo kochał, a ścierwo go kopało aż umarł, nie zdechł- umarł, niech ta ku…..zdechnie jak najprędzej!!!Nienawidzę takich ścierw zabijających i znęcających się nad zwierzętami, nienawidzę myśliwych i patoli z wiochy, którzy trzymają głodne psy na łańcuchu, do tego krótkim, głodzą psy i koty, a sami chleją wódę z 500+ i żrą mięso, dlatego jestem weganką i nigdy nie zjem mięsa, bo to tak jak jadłabym swojego przyjaciela,zwierzęta też czują i płaczą idąc na rzeź, one chcą żyć, choć ich życie takie jest krótkie!!!

ewa

kopałabym aż zdechnie

Marta Samsel

Proponuję uciąć rece oraz nogi i zostawić niech będzie zdana na siebie.
Aż mnie krew zalewa jak słyszę/czytam,że ktoś krzywdzi bezbronne zwierze, nie ważne czy to kot,pies,chomik czy nawet kura.
Mam w domu kota i nie raz nie dwa mnie podrapał i jakoś żyję.

Zonk

Obys k***o zdechla w pierdlu !

Barbara Frelek

Wytłuk jakiś a nie kobieta !!!

Basia Tomaszewicz

Szkoda, że nie podają danych tego babsztyla….

Kamila Ewa Brodzik

więzienie to za mało… -.- kurwa, skąd się tacy ludzie biorą!?

Anna Orzoł

Suka.

wpDiscuz