Sprawdź nadchodzące wydarzenia organizowane przez MOK

  3

  www.rabatol.pl  Polecamy najbliższe wydarzenia organizowane przez MOK. Więcej wydarzeń znajdziecie w kalendarzu Miejskiego Ośrodka Kultury TUTAJ.

  „Ludzie Starówki” w obiektywie Jakuba Obarka

  W piątek 19 sierpnia o godz. 18:00 odbędzie się wernisaż nowej wystawy fotografii w staromiejskiej Galerii Rynek Miejskiego Ośrodka Kultury w Olsztynie. Do 4 września będzie można oglądać tam prace Jakuba Obarka, wystawę zatytułowaną „Ludzie Starówki”. Wstęp wolny.

  Galeria Rynek czynna wtorek-niedziela w godz. 12:00-19:00.

  „Pejzaż horyzontalny ze sztafażem” – plener malarski

  „Pejzaż horyzontalny ze sztafażem” to sobotni (20 sierpnia), otwarty plener malarski w Parku Podzamcze dla młodzieży i dorosłych, organizowany przez Miejski Ośrodek Kultury w ramach Centrum Sztuk Wizualnych, prowadzony przez Jerzego Wojciecha Bieleckiego. Gratka dla miłośników sztuki rozpocznie się o godz. 11:00, potrwa do godz. 15:00. Na miejscu sztalugi i papier, reszta materiałów we własnym zakresie. Wstęp wolny.

  Retrobawialnia familijna w Muzeum Nowoczesności

  Drugie tego lata spotkanie w Muzeum Nowoczesności przy ul. Knosały 3b i tamtejszej Retrobawialni familijnej rozpocznie się w sobotę 20 sierpnia o godz. 11:00. Zabawy w stylu retro dla dzieci, młodzieży i rodziców, organizowane przez Miejski Ośrodek Kultury, potrwają do godz. 14:00. Wstęp wolny.

  Koncert Finałowy „Wakacji z Nutkami”

  O godz. 17:00, w sobotę 20 sierpnia, rozpocznie się Koncert Finałowy XIV Warsztatów Muzycznych „Wakacje z Nutkami”. Uczestnicy wystąpią w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia przy ul. Kościuszki 39. Wstęp wolny. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Polskich Artystów Muzyków.

  Koncert legendarnej grupy SBB

  SBB, jeden z najwybitniejszych polskich zespołów w historii muzyki, wciąż szuka, burzy i buduje! Formacja, która zrewolucjonizowała krajowy rock, zagra w Olsztynie 20 sierpnia. Organizowany przez Miejski Ośrodek Kultury koncert legendy w Amfiteatrze im. Czesława Niemena rozpocznie się o godz. 20:00. Wystąpią: Józef Skrzek, Apostolis Anthimos i Jerzy Piotrowski.

  Bilety w cenie 25 zł do kupienia:

  Galeria Rynek, ul. Stare Miasto 24/25
  Informacja Kulturalna, ul. Dąbrowszczaków 3
  salony Empik i MediaMarkt

  oraz bilety.mok.olsztyn.pl i ticketpro.pl

  PODZIEL SIĘ

  Dodaj komentarz

  Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany

  Marcin bo pisza o najblizszych wydarzeniach, do maks 20 sierpnia…

  Dlaczego ten Ośrodek nie pisze nic o Rap Festiwalu planowanym na 2 i 3 września?

  „organizowane przez Miejskiego Ośrodka Kultury.” Srsly ? 😉

  wpDiscuz