Policjanci z wydziału kryminalnego w Ostródzie zatrzymali 30-latka, którego podejrzewali o uprawę konopi indyjskich. W mieszkaniu mężczyzny znaleziono krzew tej nielegalnej rośliny. Zatrzymany tłumaczył, że hoduje go od kilku miesięcy na własny użytek. Teraz może mu grozić kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Ostródzcy kryminalni rozpracowujący środowisko mogące zajmować się przestępczością narkotykową ustalili, że w jednym z mieszkań na terenie gminy Ostróda młody mężczyzna może uprawiać konopie indyjskie. Kiedy funkcjonariusze weszli do mieszkania, znaleźli tam krzew tej nielegalnej rośliny oraz wagę mogącą służyć do porcjowania narkotyków. Zatrzymany w tej sprawie mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. 30-latek podczas przesłuchania nie kwestionował swojej winy. Tłumaczył, że konopie hodował na własny użytek i nikomu ich nie udzielał.

Za uprawę konopi indyjskich grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat. Posiadanie środków odurzających jest zagrożone taką samą karą.

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Kamil Paweł

krzew konopi indyjskich zabija

Damian Chatyniac

Pewnie milion osób zgwałcono przez te drzewko,pewnie tysiąc osób odebrało sobie życie,pewnie tysiąc osób ma padaczke z braku thc,pewnie przez to rodziny się rozpadają..

Sebastian Mateusz Staniec

J*bany terrorysta :-[

..

KURWA BRAWO. A WY POLICJANCI TO NA PEWNO NIE JARACIE.

Natalia Sadowska

Popierdoleni.dla przykładu 1200 km od Olsztyna można posiadać 5 na własny użytek.. Chuje.

Martita Marciniak

Boże, dobrze, że go schwytali, mógłby tym krzakiem komuś serio zrobić krzywdę, nie to, co chłopaki z osiedla, którzy rzucają za ludźmi butelkami czy napdający na kobiety gwałciciele :/

Mikołaj Chodkowski
Angelika Lisewska

Podlalby biohumusem bo cienko wygladaja

kryminał

Straszny kryminalista. Najlepiej od razu takiego rozstrzelac, albo spalić na stosie.

Ana Aga Ro

a le ja ja :/

wpDiscuz