W mieszkaniu 30-latka znaleźli krzew konopi indyjskich

  13
  Fot. KMP Olsztyn. Zdjęcie jest ilustracją do tekstu.

  www.rabatol.pl  Policjanci z wydziału kryminalnego w Ostródzie zatrzymali 30-latka, którego podejrzewali o uprawę konopi indyjskich. W mieszkaniu mężczyzny znaleziono krzew tej nielegalnej rośliny. Zatrzymany tłumaczył, że hoduje go od kilku miesięcy na własny użytek. Teraz może mu grozić kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

  Ostródzcy kryminalni rozpracowujący środowisko mogące zajmować się przestępczością narkotykową ustalili, że w jednym z mieszkań na terenie gminy Ostróda młody mężczyzna może uprawiać konopie indyjskie. Kiedy funkcjonariusze weszli do mieszkania, znaleźli tam krzew tej nielegalnej rośliny oraz wagę mogącą służyć do porcjowania narkotyków. Zatrzymany w tej sprawie mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. 30-latek podczas przesłuchania nie kwestionował swojej winy. Tłumaczył, że konopie hodował na własny użytek i nikomu ich nie udzielał.

  Za uprawę konopi indyjskich grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat. Posiadanie środków odurzających jest zagrożone taką samą karą.

  PODZIEL SIĘ

  Dodaj komentarz

  Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany

  krzew konopi indyjskich zabija

  Pewnie milion osób zgwałcono przez te drzewko,pewnie tysiąc osób odebrało sobie życie,pewnie tysiąc osób ma padaczke z braku thc,pewnie przez to rodziny się rozpadają..

  J*bany terrorysta :-[

  ..

  KURWA BRAWO. A WY POLICJANCI TO NA PEWNO NIE JARACIE.

  Popierdoleni.dla przykładu 1200 km od Olsztyna można posiadać 5 na własny użytek.. Chuje.

  Boże, dobrze, że go schwytali, mógłby tym krzakiem komuś serio zrobić krzywdę, nie to, co chłopaki z osiedla, którzy rzucają za ludźmi butelkami czy napdający na kobiety gwałciciele :/

  Podlalby biohumusem bo cienko wygladaja

  kryminał

  Straszny kryminalista. Najlepiej od razu takiego rozstrzelac, albo spalić na stosie.

  a le ja ja :/

  wpDiscuz