Śmiertelny wypadek na ul. Warszawskiej

  1

  www.rabatol.pl  Policjanci przez kilka godzin pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło na ul. Warszawskiej w Olsztynie. Wstępne ustalenia wskazują na to, że kobieta jadąca oplem nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu ciężarówce, wjeżdżającej do Olsztyna ul. Warszawską. Jedna osoba zginęła, a 5 trafiło do szpitali, w tym dwójka dzieci w wieku 6 i 14 lat.

  Policjanci przez kilka godzin pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj przed godziną 16.00 na ul. Warszawskiej w Olsztynie. Wstępne ustalenia wskazują na to, że kobieta jadąca oplem podczas wyjeżdżania z ul. Kalinowskiego nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu ciężarówce poruszającej się ul. Warszawską. W wyniku zderzenia się pojazdów pięć osób, w tym dwójka dzieci zostało zabranych do szpitali, a 44-letni pasażer opla, mimo natychmiast podjętej reanimacji poniósł śmierć.

  Podczas oględzin miejsca zdarzenia obecny był prokurator. Śledztwo prowadzić będzie Prokuratura Olsztyn – Północ.

  Droga w miejscu wypadku była całkowicie zablokowana do godziny 20.00. Funkcjonariusze zorganizowali objazdy.

  wypadek smiertelny warszawska (1)

  PODZIEL SIĘ

  Dodaj komentarz

  Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany

  Krzaki ograniczaja widocznosc + nadmierna predkosc aut na tym odcinku Warszawskiej i taki final…. pisze z perspektywy kierowcy przejezdzakacego tam codziennie jak i pieszego. …

  wpDiscuz