Galeria Warmińska wspiera festiwale

image004

Miłośnicy dobrej muzyki, którzy wybierają się na Love Message Festival oraz Olsztyn Green Festiwal koniecznie muszą uwzględnić w swoich planach wizytę w Galerii Warmińskiej. Tu są tańsze bilety i unikatowa możliwość spotkania z gwiazdami imprez.

W Galerii Warmińskiej od kilku dni stoi już wyspa Love Message Festival, na której wszyscy ci, którzy wydadzą na zakupach w tym centrum handlowym co najmniej 100 zł (wszędzie poza kantorem) mogą kupić bilety z 25 proc. zniżką. Jeśli ktoś wyda znacznie więcej, np. 1400 zł, maksymalnie będzie mógł kupić 5 biletów. „Osoby wybierające się na Love Message Festival bardzo chętnie odwiedzają tę wyspę i korzystają z promocji. Zapraszamy do tego kolejnych miłośników letnich przebojów” – zaprasza Michał Tur, dyrektor Galerii Warmińskiej.

Od wtorku 9 sierpnia w Galerii Warmińskiej stanie kolejna wyspa, tym razem Green Festiwalu. Na tym stoisku będzie można m.in. zagrać w koło fortuny, a ci, którzy poprawnie odpowiedzą na wylosowane pytania będą mogli wygrać upominki związane z festiwalem: płyty z autografami, koszulki z podpisami gwiazd, vinyle, bilety na festiwal i inne atrakcyjne nagrody. „Nagrodą główną tej zabawy będzie spotkanie z gwiazdą festiwalu” – przyznaje Michał Tur.
Aby spotkać się z Soniamiki i Makabreskami nie trzeba będzie wygrywać w kole fortuny, bo ci artyści odwiedzą Galerię Warmińską właśnie po to, by być z fanami. Spotkania te zaplanowano odpowiednio na sobotę o godz. 17.30 (Soniamiki) i niedzielę o godz. 16.45 (Makabreski z Natalią Grosiak).

Galeria Warmińska jako jedyne centrum handlowo-rozrywkowe jest partnerem Olsztyn Green Festiwal, a festiwalowa wyspa będzie czynna od wtorku do piątku od godz. 14:00 do 20:00, zaś w sobotę i niedzielę od godz. 12:00 do godz. 18:00