W samochodzie znaleziono ciało kobiety z ranami ciętymi na szyi

  0

  www.rabatol.pl  Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci 39-letniej kobiety, której ciało zostało znalezione w samochodzie zaparkowanym na trasie Sulimy-Kożuchy. W tej sprawie zatrzymany został mężczyzna, który sam zgłosił się do giżyckich funkcjonariuszy.

  Giżyccy policjanci w niedzielne przedpołudnie (07.08) około godz. 10:00 otrzymali zgłoszenie od mężczyzny, który na trasie Sulimy-Kożuchy (powiat giżycki) zauważył zaparkowany na poboczu samochód, a w nim siedzącą za kierownicą nieprzytomną kobietę. Gdy podszedł bliżej zauważył, że kobieta ma poważne obrażenia szyi i natychmiast powiadomił o tym służby ratunkowe. Lekarz, który przyjechał na miejsce stwierdził zgon 39-letniej kobiety.

  Na miejsce tego zdarzenia skierowana została policyjna grupa dochodzeniowo-śledcza razem z technikiem kryminalistyki, a o sprawie został także powiadomiony prokurator, pod którego nadzorem prowadzone były dalsze czynności.

  W czasie, gdy trwały oględziny miejsca zdarzenia i zabezpieczane były wszelkie ślady kryminalistyczne, do Komendy Powiatowej Policji w Giżycku zgłosił się 41-letni mieszkaniec miasta, który powiedział policjantom, że to on jest odpowiedzialny za śmierć tej kobiety.

  Jak wstępnie ustalili śledczy, mężczyzna jest byłym konkubentem 39-letniej mieszkanki Giżycka, a do tego tragicznego zdarzenia doszło wskutek wcześniejszym nieporozumień, do jakich dochodziło między nimi.

  W samochodzie mężczyzny policjanci zabezpieczyli nóż, który prawdopodobnie posłużył do popełnienia tego przestępstwa.

  41-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. W najbliższym czasie zostanie przesłuchany i usłyszy zarzuty w tej sprawie.

  Ciało kobiety zostało zabezpieczone w prosektorium i zostanie poddane sekcji, która wskaże dokładne przyczyny śmierci kobiety.

  PODZIEL SIĘ

  Dodaj komentarz

  wpDiscuz