Wakacje – plaża, piasek w butach i słodkie lenistwo. Nie przejmujesz się sprawdzianami czy kartkówką, którą nauczycielka zapowiedziała na piątek. Błogi relaks, podrywanie nieznajomych i mnóstwo czasu, który możesz poświęcić na spotkania z przyjaciółmi. Dwa miesiące, na które czeka się cały rok z nosem w podręcznikach, kurzących się teraz na półce. Może czas by znalazły nowego właściciela?

Podręczniki to dosyć drogi stos makulatury. Nie zawsze wiadomo, co z nimi zrobić. Zostawić książki dla rodzeństwa? Zmiany w planach nauczania to największy problem rodziców związany ze szkołą. Młodszy brat czy siostra nie może skorzystać z książek starszego rodzeństwa, bo okazuje się, że w następnym roku pojawią się nowe podręczniki zastępując starsze, które niekoniecznie są gorsze.

Co zrobić z podręcznikami?

Sprzedać. Tyle że podręczniki to nie świeże bułeczki. Jeżeli ktoś ma anielską cierpliwość i często pojawia się na poczcie to zbawieniem okazują się serwisy aukcyjne. Natomiast dla tych, którzy preferują wygodę i zarazem chcą kupić podręczniki na nowy rok szkolny w atrakcyjnych cenach, rozwiązaniem są skupy książek.

Wszystko w jednym miejscu

W skupach zlokalizowanych przy ul. Wilczyńskiego 23  (D. H. Śliwa) i ul. Partyzantów 29 (pod zegarem) w Olsztynie możesz sprzedać i kupić książki dla klas 6 szkoły podstawowej, 3 gimnazjum, liceum, technikum oraz szkół zawodowych. Nasz asortyment tanich podręczników to najczęściej egzemplarze w świetnym stanie, a jednocześnie dużo tańsze niż nowe książki. Na ich kupnie możesz naprawdę dużo zaoszczędzić, a odłożone w ten sposób pieniądze przeznaczyć na bardziej wyszukany cel.

podreczniki szkolne uzywane (2)

Odwiedź jeden z naszych punktów – sprzedaj swoje stare podręczniki, kup komplet nowych i ciesz się latem! Zapewniamy atrakcyjne, najkorzystniejsze ceny w Olsztynie oraz duży wybór. Nie marnuj wakacji, załatw wszystko w jednym miejscu. Pamiętaj, że pieniądze za swoje podręczniki dostajesz do ręki! Nie musisz czekać, aż zostaną sprzedane.

Zapraszamy serdecznie!

  1. Wilczyńskiego 23 (D.H. Śliwa).

PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK 10.30 – 18.30  SOBOTA 10.30-14.30

  1. Partyzantów 29

PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK 9.00 – 17.00  SOBOTA 9.00-13.00