Kara nawet 5 lat pozbawienia wolności grozi 31- latkowi, który w jednym z olsztyńskim supermarketów dokonał kradzieży obuwia oraz artykułów spożywczych i chemicznych. Ponadto, podczas próby ucieczki uszkodził drzwi automatyczne sklepu. Został ujęty przez ochroniarzy, którzy wezwali na miejsce Policję.

Ochroniarze jednego z olsztyńskich supermarketów podczas przeglądania nagrań monitoringu ujawnili, że kilka dni wcześniej jeden z klientów dokonał kradzieży butów sportowych oraz artykułów spożywczych i chemicznych o łącznej wartości 550 zł.

Wczoraj (02.08) zauważyli na terenie sklepu mężczyznę z nagrania. Obserwowali go a następnie, gdy próbował wyjść ze sklepu, zatrzymali go i wezwali na miejsce policjantów.

Podczas oczekiwania na patrol 31- latek był agresywny i próbował uciec. Wpadł jednak na drzwi automatyczne, uszkadzając je.

Policjanci zatrzymali Pawła P. i osadzili go w policyjnym areszcie. Mężczyzna był trzeźwy.

Prawdopodobnie dziś usłyszy zarzuty kradzieży i uszkodzenia mienia. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Darek Sobolewski

Kradzież jest zawsze kradzieżą, ale zgadzam się z Dariusz Sylwester Sidor, że to, jeszcze miasto powoduje takie patologie…

Dariusz Sylwester Sidor

Akurat ci którzy kradną najpotrzebniejsze rzeczy do życia to dla mnie nie złodzieje patrząc na to co ludzia oferuje miasto jak i cały kraj

Gościu

Czyżby to znany złodziejaszka P. Piórkowski?

Łukasz Zęgota

A ci z Trękusek do 15 … gdzie ja kurwa żyje?

wpDiscuz