Czterech mężczyzn pobiło się, bo motocykl zbyt głośno hałasował

  0
  Zdjęcie jest ilustracją do tekstu.

  www.rabatol.pl  Ostródzcy policjanci wyjaśniają okoliczności bójki, do której doszło w minioną niedzielę na jednej z ulic. Ze wstępnych ustaleń wynika, że w zdarzeniu brało udział czterech młodych mężczyzn, którzy bili się między sobą, a zaczęło się od słownych utarczek przy oglądaniu motocykla, którego właściciel zbyt głośno nim hałasował. Funkcjonariusze zatrzymali łącznie 4 osoby. Trzy osoby usłyszały już zarzuty udziału w bójce. Grożą im kary do 3 lat pozbawienia wolności.

  W minioną niedzielę policjanci z Ostródy otrzymali zgłoszenie o bójce grupy młodych osób na jednym z osiedli. Na miejsce natychmiast wysłano policyjne patrole. Uczestnicy na ich widok rozbiegli się. Mimo to w wyniku przeszukania pobliskiego terenu i podjętych działań, funkcjonariusze zatrzymali 3 osoby podejrzewane o udział w tym zdarzeniu. Wszystkich przewieziono do policyjnego aresztu. Następnego dnia policjanci zatrzymali kolejną osobę.

  Pracujący nad sprawą policjanci ustalili, że jedna z osób biorąca udział w bójce używała noża do przycinania drzewek. Policjanci podczas czynności zabezpieczyli ten przedmiot. Funkcjonariusze ustalili, że najprawdopodobniej do bójki doszło w wyniku słownych utarczek przy oglądaniu motocykla, którego właściciel na osiedlu głośno nim hałasował. W trakcie czynności okazało się również, że 30-latek przyjechał motocyklem pod wpływem alkoholu.

  Wczoraj na podstawie zebranego materiału kryminalni przedstawili 3 mężczyznom w wieku 23-30 lat zarzuty udziału w bójce. Sprawdzają też udział czwartego z nich w tym zdarzeniu.

  Za udział w bójce grożą im kary do 3 lat pozbawienia wolności.

  PODZIEL SIĘ

  Dodaj komentarz

  wpDiscuz