Ciekawą sytuację zarejestrował jeden z naszych czytelników. Kolizja miała miejsce na ul. Bałtyckiej w Olsztynie.

Według policji: – kierujący pojazdem peugeot jadąc ul. Bałtycką, od strony ul. Rybaki, nie dostosował prędkości do warunków ruchu w wyniku czego najechał na tył jadącego w tym samym kierunku opla powodując jego uszkodzenia i zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Za spowodowanie kolizji kierowca peugeota został ukarany mandatem i punktami karnymi.

Kolizja jakich wiele w naszym mieście. Ciekawe jednak jest zachowanie kierowców po zdarzeniu. Przez nieuwagę jednego z nich zrobiły się ogromne korki na ul. Bałtyckiej. Myśląc o pozostałych uczestnikach ruchu drogowego postanowili poczekać na policję na poboczu. Zrobili to w dość zaskakujący sposób.

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Anonimowo

wszechogarniające zidiocenie ludzi, filmować fotografować wrzucać do neta i czekać na lajki. Ludzie opanujcie się komuś nie jest przyjemnie że samochód mu zaparkował w bagażniku.

Micek Micek

Hahaha

Anonimowo

Zamiast pchac i tarasowac przejazd zrobili to szybciej wiec o co chodzi. Gimbaza ktora nakrecila do gowno nigdy niewidziala?

Michał Rozwadowski

NIEBYWAŁE TEJ

Anna Ostrowska

i skończyło się bez wrzasków i mordobicia 🙂

Anonimowo

W dzisiejszych czasach bardzo modne jest wstawianie postow i filmikow pod tytulem – Ktos cos zrobil. Nie uwierzycie co sie stalo potem… czyli przyslowiowy haczyk a na haczyku niestety wielka parujaca kupa i strata czasu.

Łukasz Stukan

I brawo dla nich, bo pomyśleli o tym że zablokują jedną z bardziej ruchliwych dróg w mieście!

Zofia

No kurwa warto było tracić czas w sobotę na zamieszczanie tego gówna?

wpDiscuz