Wielka dziura w asfalcie zagrażała bezpieczeństwu ruchu

  17

  www.rabatol.pl  Wczoraj około godziny 18:00 dyżurny straży miejskiej otrzymał zgłoszenie dotyczące powstałej na ul. Gdyńskiej dziury w jezdni, która zagraża bezpieczeństwu ruchu.

  Na miejscu patrol straży zablokował jeden z pasów ruchu do czasu przybycia służb ZDZiT, które odpowiednio oznaczyły i zabezpieczyły miejsce, w którym zapadł się asfalt.

  dziura asfalt 2

  PODZIEL SIĘ

  Dodaj komentarz

  Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
  Kiler

  Na Zonierskie niedawno stało zagrodzone ponad dwa tygodnie. Teraz widziałem tez zagrodzone od dłuższego czas na Partyzantow. Sluzby maja czas niech stoi i miesiąc.

  Takie żeczy tylko w Polsce 😀

  dziono

  ale się redaktor napisał, brawo !!!!!!

  Podobna jest na partyzantów na wysokości DEKADY!

  Widzę na zdjęciu jedną z innowacyjnych metod łatania dziur pachołki w koło dziury lub pachołek w dziurę i tak stoi kilka dni aż pojawią się specjaliści od łatania.

  Cały Olsztyn to jedna wielka dziura!!!!

  Nie ma potrzeby tego naprawiać lepiej straż miejska postawić a potem zagrodzic i niech tak dalej stoi

  Na zatorzu tez jest

  To akurat jest fantastyczny okaz na żywo wygląda jakby miał z niej trysnąć gejzer, ale to że jest, faktycznie nie jest niczym szczególnym, ciekawe natomiast kiedy nabierze na tyle mocy urzędowej by zniknąć.

  Brakuje mi słów , żeby opisać Olsztynskie drogi … jednym słowem mówiąc dramat !!!

  Obwodnica jest potrzeba jak najbardziej. Z tego co się orientuję to po otwarciu obwodnicy mają poprawiać ulice w mieście, na ile w tym prawdy będzie to się okaże. Fakt jest taki, że większość ulic powinno zostać położonych na nowo.

  Brawo Ty !

  Potrzebna jest Obwodnica Olsztyna 🙂

  wpDiscuz