Policjanci zlikwidowali dwie plantacje konopi indyjskich pod Olsztynem

  8
  Zdjęcie jest ilustracją do tekstu.

  www.rabatol.pl  Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie zatrzymali 33-latka, który w jednej z miejscowości w gm. Barczewo prowadził dwie plantacje konopi indyjskich. Mężczyzna noc spędził w policyjnym areszcie. Dziś usłyszy zarzuty. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

  Funkcjonariusze zwalczający Przestępczość Narkotykową z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie na podstawie pracy operacyjnej ustalili, że w jednej z miejscowości w gm. Barczewo 33-letni mężczyzna prowadzi uprawę konopi indyjskich.

  Wczoraj (21.07) pojechali w to miejsce i rozpoczęli obserwację plantacji. Po pewnym czasie zauważyli samochód. Z samochodu wyszedł młody mężczyzna, podszedł do nielegalnie uprawianych roślin i zaczął je podlewać.

  Policjanci zatrzymali 33-latka. Przyznał się on również do prowadzenia drugiej plantacji.

  Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli 24 rośliny konopi indyjskich. Podczas przeszukania auta zatrzymanego ujawnili również środki, za pomocą których przygotowywał podłożone do optymalnej uprawy krzaków.

  Przemysław K. noc spędził w policyjnym areszcie. Prawdopodobnie dziś usłyszy zarzuty. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

  PODZIEL SIĘ

  Dodaj komentarz

  Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
  XYZ

  A to kryminalista! kwiatki sadził.. .

  stachooj

  które potem będą wąchały być może twoje dzieci. Mam nadzieje, że mu zrobią z d.. jesień średniowiecza. Pewnie dostanie zawiasy, bo sędziowie też lubią sobie przypalić łącznie.

  Jak tak można???!!! Złoczyńca!!! Do pierdla z nim!!! Tacy nie powinni chodzić po ulicach wśród normalnych ludzi!!! Zasrany ciemnogrod

  Odkąd Pis przeją wladze Policja zamiast tropic Prawdziwych Kryminalostow nabija sobie statystyki na Krzaczkach…. Żenujące to Jest.

  20 doniczek to już plantacja?

  Martwil się o przyrodę, a robicie z niego „podejrzanego mężczyznę”. Za ochronę śdm byście się wzieli 😉

  Piekne krzaczki!!! 😉

  Kiedy to się zmieni w tym kraju. W Czechach mogę mieć 3 krzaki w domu i jakoś wszystko jest ok. Unas tylko zakazy nakazy…

  wpDiscuz