Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie zatrzymali 33-latka, który w jednej z miejscowości w gm. Barczewo prowadził dwie plantacje konopi indyjskich. Mężczyzna noc spędził w policyjnym areszcie. Dziś usłyszy zarzuty. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze zwalczający Przestępczość Narkotykową z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie na podstawie pracy operacyjnej ustalili, że w jednej z miejscowości w gm. Barczewo 33-letni mężczyzna prowadzi uprawę konopi indyjskich.

Wczoraj (21.07) pojechali w to miejsce i rozpoczęli obserwację plantacji. Po pewnym czasie zauważyli samochód. Z samochodu wyszedł młody mężczyzna, podszedł do nielegalnie uprawianych roślin i zaczął je podlewać.

Policjanci zatrzymali 33-latka. Przyznał się on również do prowadzenia drugiej plantacji.

Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli 24 rośliny konopi indyjskich. Podczas przeszukania auta zatrzymanego ujawnili również środki, za pomocą których przygotowywał podłożone do optymalnej uprawy krzaków.

Przemysław K. noc spędził w policyjnym areszcie. Prawdopodobnie dziś usłyszy zarzuty. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
XYZ

A to kryminalista! kwiatki sadził.. .

stachooj

które potem będą wąchały być może twoje dzieci. Mam nadzieje, że mu zrobią z d.. jesień średniowiecza. Pewnie dostanie zawiasy, bo sędziowie też lubią sobie przypalić łącznie.

Bartek Pe

Jak tak można???!!! Złoczyńca!!! Do pierdla z nim!!! Tacy nie powinni chodzić po ulicach wśród normalnych ludzi!!! Zasrany ciemnogrod

Tomasz Piotr Załęski

Odkąd Pis przeją wladze Policja zamiast tropic Prawdziwych Kryminalostow nabija sobie statystyki na Krzaczkach…. Żenujące to Jest.

Aga St

20 doniczek to już plantacja?

Dawid Domański

Martwil się o przyrodę, a robicie z niego „podejrzanego mężczyznę”. Za ochronę śdm byście się wzieli 😉

Energia Energia Hurra

Piekne krzaczki!!! 😉

Sebastian Sylwester Sieńko

Kiedy to się zmieni w tym kraju. W Czechach mogę mieć 3 krzaki w domu i jakoś wszystko jest ok. Unas tylko zakazy nakazy…

wpDiscuz