Tylko w ciągu ostatniej doby policjanci zatrzymali 4 poszukiwanych. Za jednym z mężczyzn wystawione były dwa listy gończe za wyłudzanie kredytów. Do odbycia ma karę 3 lat pozbawienia wolności.

Dobre Miasto

Kilkanaście minut po godz. 12:00 policjanci z Posterunku Policji w Jonkowie zatrzymali Grzegorza S. Mężczyzna poszukiwany był przez Sąd Rejonowy Olsztynie. Został doprowadzony do Aresztu Śledczego w Olsztynie, gdzie odbędzie karę 1 roku i 4 miesięcy pozbawienia wolności.

Olsztyn

Policjanci Oddzialu Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie podczas patrolowania ulic miasta zatrzymali 59-latka poszukiwanego dwoma listami gończymi. Mężczyzna został doprowadzony do Aresztu Śledczego w Olsztynie. Andrzej G. miał do odbycia karę łącznie 3 lat pozbawienia wolności za wyłudzanie kredytów.

Kilka godzin później, na ul. Mochnackiego podczas legitymowania 26-latka okazało się, że jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Olsztynie. Mateusz G. został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Do odbycia ma karę kilkunastu dni pozbawienia wolności za popełnione wykroczenia.

Olsztynek

Kilka minut po godz. 15:00 policjanci z referatu kryminalnego Komisariatu Policji w Olsztynku zatrzymali Krzysztofa D. poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Olsztynie. Mężczyzna ma do odbycia 20 dni pobawienia wolności za popełnione wykroczenia. Został doprowadzony do Aresztu Śledczego w Olsztynie.