Policjanci zlikwidowali plantację marihuany

  17

  www.rabatol.pl  Funkcjonariusze wydziału kryminalnego z Ostródy zlikwidowali plantację konopi indyjskich i zatrzymali 18-latka podejrzanego o ich posiadanie oraz uprawę. Na terenie leśnym w pobliżu miasta policjanci zabezpieczyli kilkadziesiąt krzaków konopi w różnej fazie wzrostu – gotową do sprzedaży marihuanę. Szacunkowa ilość zabezpieczonych narkotyków to około 3 kg. Podejrzany 18-latek usłyszał zarzuty. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

  Policjanci kryminalni z Ostródy zwalczający przestępczość narkotykową zlikwidowali plantację konopi indyjskich, która znajdowała się w trudno dostępnym terenie leśnym pod Ostródą. Policjanci nad sprawą pracowali od dłuższego czasu. W czwartek po południu funkcjonariusze weszli do jednego z mieszkań. Tam zatrzymali 18-latka podejrzanego o uprawę marihuany. Podczas dalszych czynności kryminalni znaleźli miejsce, w którym były uprawiane sadzonki konopi indyjskich. Policjanci zabezpieczyli 30 krzaków konopi w różnym stadium wzrostu. Szacunkowa ilość zabezpieczonych narkotyków to około 3 kg.

  Materiał dowodowy zgromadzony w tej sprawie w piątek pozwolił na przedstawienie 18-latkowi zarzutów uprawy konopi oraz udzielania narkotyków.

  Za popełnione przestępstwo mieszkańcowi gminy Ostróda grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

  PODZIEL SIĘ

  Dodaj komentarz

  Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany

  A jak tam sprawa z dyrektorem zakladu utylizacji szmalu? Siedzi juz za posiadanie, hodowle i handel?

  Kolejna praca kolejnego chlopakka spacer w tajemne miejsce……zbyt pozytywna dlatego zakazana

  Bardzo dobrze!! Złoczyńcy!!! Jak tak można?? Gdzie byli rodzice?? Co robi rząd w tej sprawie??!!

  Oj no no strata

  Ale strata.

  Ojeeej

  Buhaha, na pewno oddadza 😀

  To moje! Oddawać 🙁

  No co Ty Kajoj 😀

  Haha Twoje!

  Dlaczego zniszczyli…. wandale

  Barszcz Sosnowskiego jest niebezpieczny dla życia i jakoś rośnie… Zbyt pozytywną dlatego zakazana

  Bastek

  Śmiać mi się chce jak widzę te wszystkie artykuły o tym jak policjanci zatrzymali jakiś nastolatków za parę roślin, albo za posiadanie suszu z tych że krzaków. Śmiać mi się chce jak wyobrażam sobie jak oni do tego dochodzą. Tyle zachodu, kasy. Takie kary dla osiemnastolatków czy nawet dwudziestolatków za coś co wygladem przypomina w porównaniu herbatę z majerankiem. Za parę lat będzie to tak samo legalne jak alko, a Małolaty będą odsiadywaly wyroki za posiadanie. Czy jest wgl sens i czy świat staje się od tego lepszy?

  sensacja! teraz znaleźć właściciela i na 10lat do wiezienia

  wpDiscuz