Funkcjonariusze wydziału kryminalnego z Ostródy zlikwidowali plantację konopi indyjskich i zatrzymali 18-latka podejrzanego o ich posiadanie oraz uprawę. Na terenie leśnym w pobliżu miasta policjanci zabezpieczyli kilkadziesiąt krzaków konopi w różnej fazie wzrostu – gotową do sprzedaży marihuanę. Szacunkowa ilość zabezpieczonych narkotyków to około 3 kg. Podejrzany 18-latek usłyszał zarzuty. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci kryminalni z Ostródy zwalczający przestępczość narkotykową zlikwidowali plantację konopi indyjskich, która znajdowała się w trudno dostępnym terenie leśnym pod Ostródą. Policjanci nad sprawą pracowali od dłuższego czasu. W czwartek po południu funkcjonariusze weszli do jednego z mieszkań. Tam zatrzymali 18-latka podejrzanego o uprawę marihuany. Podczas dalszych czynności kryminalni znaleźli miejsce, w którym były uprawiane sadzonki konopi indyjskich. Policjanci zabezpieczyli 30 krzaków konopi w różnym stadium wzrostu. Szacunkowa ilość zabezpieczonych narkotyków to około 3 kg.

Materiał dowodowy zgromadzony w tej sprawie w piątek pozwolił na przedstawienie 18-latkowi zarzutów uprawy konopi oraz udzielania narkotyków.

Za popełnione przestępstwo mieszkańcowi gminy Ostróda grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Mario Hikuza

A jak tam sprawa z dyrektorem zakladu utylizacji szmalu? Siedzi juz za posiadanie, hodowle i handel?

Tomasz Rudy

Kolejna praca kolejnego chlopakka spacer w tajemne miejsce……zbyt pozytywna dlatego zakazana

Bartek Pe

Bardzo dobrze!! Złoczyńcy!!! Jak tak można?? Gdzie byli rodzice?? Co robi rząd w tej sprawie??!!

Szymon Borawski

Oj no no strata

Paweł Lachowicz

Ale strata.

Żaneta Bodzon

Ojeeej

Żaneta Bodzon

Buhaha, na pewno oddadza 😀

Karol Mati Karpiński

To moje! Oddawać 🙁

Żaneta Bodzon

No co Ty Kajoj 😀

Karol Mati Karpiński

Haha Twoje!

Rafał Pędziwiatr

Dlaczego zniszczyli…. wandale

Sebastian Sylwester Sieńko

Barszcz Sosnowskiego jest niebezpieczny dla życia i jakoś rośnie… Zbyt pozytywną dlatego zakazana

Bastek

Śmiać mi się chce jak widzę te wszystkie artykuły o tym jak policjanci zatrzymali jakiś nastolatków za parę roślin, albo za posiadanie suszu z tych że krzaków. Śmiać mi się chce jak wyobrażam sobie jak oni do tego dochodzą. Tyle zachodu, kasy. Takie kary dla osiemnastolatków czy nawet dwudziestolatków za coś co wygladem przypomina w porównaniu herbatę z majerankiem. Za parę lat będzie to tak samo legalne jak alko, a Małolaty będą odsiadywaly wyroki za posiadanie. Czy jest wgl sens i czy świat staje się od tego lepszy?

Maciek Mikołaj Oryńczak

sensacja! teraz znaleźć właściciela i na 10lat do wiezienia

wpDiscuz