Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie zatrzymali ojca i syna, którzy w swoim domu uprawiali konopie indyjskie. W mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli również woreczki z marihuaną. Mężczyznom w związku z posiadaniem narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci zwalczający przestępczość narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie w wyniku pracy operacyjnej ustalili, iż w jednym z mieszkań na terenie gminy Jonkowo znajduje się uprawa konopii indyjskich.

Wczoraj (13.07.2016) po południu funkcjonariusze pojechali pod ten adres. W domu zastali 59-latka oraz jego 31-letniego syna, których od razu poinformowali o celu wizyty. Po wejściu do środka poczuli charakterystyczny zapach konopii. W jednym z pomieszczeń funkcjonariusze znaleźli dwa dojrzałe krzaki.
W wyniku przeszukania ujawnili również woreczki z suszem roślinnym, który po badaniach okazał się marihuaną.

Ojciec tłumaczył policjantom, że sadzonki dostał od drugiego syna, który mieszka za granicą. Ten miał prosić go aby „zaopiekował się” roślinami.

Funkcjonariusze wyjaśniają teraz wszystkie okoliczności tej sprawy.

Posiadanie środków odurzających oraz uprawa konopii zagrożone są karą do 3 lat pozbawienia wolności.

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
lead

Uprawiał marihuanę ? Puknijta się w łeb !

Darius Przewozny

Ciekawe ile to wszystko bedzie kosztowalo i kto za to zaplaci, rachunek w dziesiatkach tysiecy..? I komu tak w ogole to przeszkadza, ze ktos sobie na wlasny uzytek przychoduje… Brak logiki i glupota… Juz nie wspominajac, ze z pewnie normalnych ludzi zrobia kryminalistow…

Anonimowo

Oficlanie mowie ten kraj jest chory..a Kurier chyba ma dużo wspólnego z gazetą Wybiórczą bo ciaglę widzę artykuły o maruhuanie..Przestańcie szczuć..to nie jest nic szkodliwego, pewnie sami wiecie ale zrobicie wszystko dla reklam…chyba, że w tej gazecie pracują jak w wyborczej same komuchy!!

Mania Moni

Rodzinny interes

Karol Sulima-Ułanowicz

Dwóch nas piło, ktoś nas podpierdolil

Cezary Mierzejewski

Pewnie na uzytek wlasny ,mysle ze za posiadanie paru flaszek w barku tez 3ka powinna byc .

Tommy Ostry

Ja wam dam , palić coś bez akcyzy i podatków !! Zbrodniarze !!

Stasiek Papurzyński

Zamknijmy tych wszystkich narkomanów!! Stop narkotykom

Marcin Tomaszewski

do łagrów ich

Jan Jakub

mordercy!

Mateusz Jastrzębowski

palić to!

Damian Lipka

Gdzie ten kurwa świat zmierza ?!?!

wpDiscuz