Mimo, że do wypadku doszło prawie 2 lata temu to pokrzywdzony mężczyzna dopiero niedawno zgłosił sprawę policji. Funkcjonariusze z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie proszą o kontakt wszystkie osoby, które 30 września 2014r. były świadkami potrącenia na ul. Pstrowskiego osoby pieszej przez samochód.

Do zdarzenia doszło 30.09.2014r ok. godziny 14.00 w Olsztynie na ul. Pstrowskiego. Kierowca samochodu osobowego jadąc od Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego podczas włączania się do ruchu w ulicę Synów Pułku wykonując manewr skrętu w prawo potrącił mężczyznę, który prowadząc rower przechodził po pasach. Pieszy, który uczestniczył w tym zdarzeniu dopiero niedawno zgłosił ten fakt policji. Dlatego funkcjonariusze Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie proszą o kontakt wszystkie osoby, które tego dnia widziały to zdarzenie bądź w nim uczestniczyły.
Telefon do policjanta prowadzącego sprawę: 089 522 34 49 lub bezpośrednio przy ul. Dąbrowszczaków 42 pok.205.

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Agnieszka Sławińska

Żarty chyba sobie robi.Gdzie był przez te dwa lata?!Jeszcze trochę to po dziesięciu latach ludzie będą zgłaszać się na policję.Ludzie opamiętajcie się,to jakaś kpina!

Bogusia Bieniasz

A ten kierowca musiał jechać tak a pieszy musi zawsze uciec bo choć pasy czy nie kultura wymaga zatrzymania sie i pieszego przepuścić

Mateusz Kotylak

„Mimo, że do wypadku doszło prawie 2 lata temu to pokrzywdzony mężczyzna dopiero niedawno zgłosił sprawę policji.” Boże czy Ty to widzisz :D??

zomowiec

niech poproszą ITS

wpDiscuz