Uciekając przed policjantami spowodował kolizję

  2

  www.rabatol.pl  Piscy kryminalni na jednej z tamtejszych ulic zauważyli, że w corsie siedzi poszukiwany przez nich mężczyzna. 22-latek widząc policjantów ruszył z piskiem opon uszkadzając przy tym radiowóz. Funkcjonariusze pojechali za nim. W pewnym momencie zobaczyli, jak uciekający oplem wpadł w poślizg i uderzył w drzewo. Po chwili wyszedł z auta i zaczął uciekać. Został zatrzymany i ukarany mandatami na łączną kwotę 1700 złotych. Kierowca nie miał uprawnień do kierowania.

  Kryminalni z Pisza zauważyli na ulicy Sikorskiego w Piszu stojący pojazd marki Opel Corsa. Za kierownicą siedział młody mężczyzna podobny do poszukiwanego. Jeden z funkcjonariuszy chciał podejść do zaparkowanego samochodu. W tym momencie 22-latek zorientował się, że jest to policjant i ruszył z piskiem opon uszkadzając przy tym radiowóz. Kryminalni natychmiast pojechali za nim.

  W pewnym momencie na ulicy Pisowody, w miejscowości Jagodne, zobaczyli, że jadący oplem na łuku drogi, wpadł w poślizg i uderzył w drzewo. Kierowca wyszedł z samochodu i zaczął uciekać do lasu. Po chwili został zatrzymany przez funkcjonariuszy.

  W trakcie wykonywanych czynności kryminalni potwierdzili, że 22-letni mieszkaniec piskiej gminy był poszukiwany.

  Za spowodowanie kolizji, kierowanie pojazdem bez uprawnień oraz za jazdę z prędkością niezapewniającą panowania nad pojazdem kierowca został ukarany mandatami na łączną kwotę 1700 złotych.

  PODZIEL SIĘ

  Dodaj komentarz

  Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany

  Damian Putno

  Kurczę nie napisaliście nic o nowej dziurze na Leonharda. Myślę, że to ważniejsza informacja… 21 i pół tysia polubień i tak to wykorzystujecie?…

  wpDiscuz