Policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców miasta z narkotykami

  4

  www.rabatol.pl  Policjanci zwalczający przestępczość narkotykową z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie zatrzymali wczoraj dwóch mężczyzn. Jeden miał marihuanę ukrytą w samochodzie drugi natomiast schował amfetaminę w bieliźnie. Obaj usłyszeli już zarzuty posiadania środków odurzających za co grozi im kara 3 lat pozbawienia wolności.

  Policjanci zwalczający przestępczość narkotykową z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie ustalili, że pojazdem marki Opel Astra mogą przemieszczać się osoby z narkotykami. Wczoraj wieczorem około godz. 21.30 na jednej z ulic w Biskupcu funkcjonariusze zatrzymali auto do kontroli. W trakcie przeszukania pojazdu znaleziono niewielkie ilości marihuany, które należały do 23-letniego kierowcy. Po sprawdzeniu obu mężczyzn, okazało się że również pasażer posiadał przy sobie narkotyki. 24-latek ukrył 25 gram amfetaminy w bieliźnie.

  Obaj mężczyźni usłyszeli już zarzuty posiadania środków odurzających za co grozi im kara 3 lat pozbawienia wolności.

  PODZIEL SIĘ

  Dodaj komentarz

  Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany

  Teraz czuję się bezpieczniej.

  Rzuce klasykiem:comment image

  😉

  lllj

  gramów nie gram 😉

  Heh, niedługo to apap będzie „narkotykiem”, lufka dowodem na bycie ćpunem a policja dostanie artykuł za wystawienie mandatu za przejście w miejscu nieoznaczonym.

  wpDiscuz