Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie zatrzymali trzy osoby do sprawy narkotykowej. Policyjni technicy zabezpieczyli 144 gramy haszyszu oraz kilka porcji amfetaminy. Policjanci ustalają, do kogo należały zabezpieczone przez ich środki odurzające. Osobom, które posiadają narkotyki grozi kara 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci zwalczający przestępczość narkotykową z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie operacyjnie ustalili, że jeden z mieszkańców miasta może mieć przy sobie narkotyki. Wczoraj około południa funkcjonariusze zatrzymali jego samochód do kontroli. W pojeździe znaleziono drobne ilości haszyszu. W związku z tym policjanci pojechali z 28-latkiem do jego miejsca zamieszkania. Tam zastali jego konkubinę oraz 27-letniego Sebastiana K. Podczas przeszukania posesji policjanci znaleźli ukrytą w krzakach reklamówkę z haszyszem. W sumie zabezpieczyli 144 gramy tego narkotyku oraz kilka porcji amfetaminy.

Do tej sprawy funkcjonariusze zatrzymali trzy osoby, których udział w tej sprawie wyjaśniamy. Funkcjonariusze ustalają, do kogo należały zabezpieczone przez ich środki odurzające. Osoby, które posiadają narkotyki muszą się liczyć z karą nawet 3 lat pozbawienia wolności.