Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie zatrzymali trzy osoby do sprawy narkotykowej. Policyjni technicy zabezpieczyli 144 gramy haszyszu oraz kilka porcji amfetaminy. Policjanci ustalają, do kogo należały zabezpieczone przez ich środki odurzające. Osobom, które posiadają narkotyki grozi kara 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci zwalczający przestępczość narkotykową z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie operacyjnie ustalili, że jeden z mieszkańców miasta może mieć przy sobie narkotyki. Wczoraj około południa funkcjonariusze zatrzymali jego samochód do kontroli. W pojeździe znaleziono drobne ilości haszyszu. W związku z tym policjanci pojechali z 28-latkiem do jego miejsca zamieszkania. Tam zastali jego konkubinę oraz 27-letniego Sebastiana K. Podczas przeszukania posesji policjanci znaleźli ukrytą w krzakach reklamówkę z haszyszem. W sumie zabezpieczyli 144 gramy tego narkotyku oraz kilka porcji amfetaminy.

Do tej sprawy funkcjonariusze zatrzymali trzy osoby, których udział w tej sprawie wyjaśniamy. Funkcjonariusze ustalają, do kogo należały zabezpieczone przez ich środki odurzające. Osoby, które posiadają narkotyki muszą się liczyć z karą nawet 3 lat pozbawienia wolności.

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Dawid Tatar

A dopalacze na Jagiellońskiej wciąż funkcjonują i mają się dobrze… Może tym powinni się zająć funkcjonariusze?

Jan Kowalski

Hahahahahhaha Ameryke odkryli do 8 letniej podstawowy chodziłem i już tam mozna było kupic no naprawdę nowość. Jak zwykle pion narkotykowy błysnął …no chyba ze to pytanie retoryczne redakcji ?

Darek Sobolewski

Już chyba tylko na Komendzie Policji 😉 😉 😉

Jonatan Szwec

Haszysz ulala to już chyba papierosy mentolowe są od tego mocniejsze:P

Marek Ptasznik

A gdzie można go kupić?

Karolek

A co w Olsztynie nie może byc haszyszu ?

igs

To chyba krzak odpowie za posiadanie haszyszu xDigs

wpDiscuz