Poważna kolizja tramwaju z autobusem miejskim

  49
  ?

  www.rabatol.pl  Dziś (05.7) przed godziną 18 doszło do poważnej kolizji na skrzyżowaniu ulic Sikorskiego-Pstrowskiego.

  Tramwaj zderzył się z autobusem miejskim prywatnego przewoźnika. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że cztery osoby zostały przetransportowane do szpitala. Dwie starsze oraz dwoje dzieci w tym niemowlę. Siła zderzenia była na tyle duża, że przewrócił się wózek. Noworodek poturbował się w wyniku upadku.

  Według rzeczniczka MPK ruch pasażerski może zostać przywrócony w ciągu kliku godzin. Policja pracuje na miejscu zdarzenia i ustala dokładny przebieg wydarzeń.

  Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że błąd mógł popełnić kierowca autobusu. Wyjechał pojazdem za sygnalizator i motorniczy nie był w stanie już wyhamować, bo miał zielone światło.

  Aktualizacja

  ZDZiT uruchomił dwie linie zastępcze, po 4 autobusy na każdą.

  PODZIEL SIĘ

  Dodaj komentarz

  Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany

  Ja osobiście zauważyłam że młodzi kierowcy autobusów jeżdżą spokojnie, natomiast starsi panowie za kierownicą zapi….ją że szok!!! Jak ja to mówię: to agresywna jazda!!!

  Jaka to dynamika kiedy widac czerwone swiatlo na skrzyzowaniu a kierowca rozpedza sie bez sensu i gwaltownie hamuje? Jak ktos zwroci uwage to tekst typu bozia raczek nie dala?:) tylu bezrobotnych a na sile pracowac musza:)

  Michał Łomiak to mogliśmy być my

  to będę ja

  los chce ze mną grać w pokera XD

  wina pewnie kierowcy autobusu robią co chcą zero kierunków zajeżdżają drogę wymuszają wjazd na rondo

  Ahmed Alattafi 109 bror 🙁

  hahahahahah shit hur lyckas man??

  czyja wina ?

  Kaja Jeziorska translate pls ❤

  Anonimowo

  Jeżdżą jakby z ziemniakami przed zimą mieli nie zdążyć, to nie o dziwo!

  Tramwaje jak tramwaje, nie przeszkadzają mi. Autobusy miejskie też, ale jazda i zachowanie kierowców autobusów woła o pomstę do nieba. Nie patrzą na na pieszych, rowerzystów i samochody osobowe też. Gro kierowców ma zakorzenioną niepisaną zasadę, duży może więcej. Szefostwo powinno przeprowadzić im szkolenie z zakresu;,Kultura i bezpieczeństwo jazdy w ruchu lądowym „

  Anonimowo

  Kebaba bym se zjad

  wpDiscuz