Kobieta pomyliła pedał hamulca z gazem

  26

  www.rabatol.pl  Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło na ul. Wojska Polskiego w Piszu. 73-letnia kierująca pojazdem marki Toyota Corolla zjeżdżając z ronda wjechała na chodnik, uderzyła w ogrodzenie, przejechała przez żywopłot i wjechała na prywatną posesję. Na szczęście nikt nie ucierpiał. Kierująca przyznała policjantom, że jadąc rondem pomyliła pedał hamulca z gazem. Ukarana została mandatem.

  Przed południem w centrum Pisza doszło do bardzo groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Kierująca pojazdem marki Toyota Corolla, 73-letnia mieszkanka Pisza, zjeżdżała z ronda przy ul. Wojska Polskiego. Zamierzała jechać w kierunku ul. Kościuszki. Na rondzie zjechała z drogi na chodnik, uderzyła w ogrodzenie, pokonała żywopłot i zatrzymała się na prywatnej posesji. Na szczęście zarówno kierującej, jak i pasażerce nic się nie stało. Kobieta przyznała policjantom, że jadąc rondem pomyliła pedał hamulca z gazem.

  Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym 73-letnia kierująca została ukarana 300-złotowym mandatem.

  pomylila pedal gazu z hamulcem pisz (2)

  PODZIEL SIĘ

  Dodaj komentarz

  Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany

  A bo to raz..

  Anonimowo

  i na spacer bym wyszedl a tu stara. b. cie rozpierdd….

  Szczęście, że nikt postronny nie ucierpiał. Mam nadzieję, że Policja wyśle panią na szczegółowe badania psychofizyczne. Może już nie powinna prowadzić auta dla własnego dobra. Myślę, że sama powinna zastanowić się nad swoją postawą jako kierowcy i nie wsiadać więcej za kierownicę.

  Kolejny powód,żeby ludziom w tym wieku zabierać prawko albo wprowadzić obowiązkowe badania co jakiś czas

  pomylić to się mozna przy wydawaniu reszty w sklepie -_-

  #wjazd#na#chatę

  Duży talent w temacie

  stara

  obowiązkowe badanie po 65 roku życia !

  Szowin!

  obowiązkowe badanie extra dla kobiet!;-)

  Asiowa

  Czemu tylko dla kobiet? Mężczyźni też się starzeją i są sprawcami wypadków… A młodzi nawet niejednokrotnie częściej ze względu na swoją brawurową jazdę…

  Wśród takich mistrzów kierownicy ciężko będzie dożyć sędziwego wieku

  wpDiscuz