Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło na ul. Wojska Polskiego w Piszu. 73-letnia kierująca pojazdem marki Toyota Corolla zjeżdżając z ronda wjechała na chodnik, uderzyła w ogrodzenie, przejechała przez żywopłot i wjechała na prywatną posesję. Na szczęście nikt nie ucierpiał. Kierująca przyznała policjantom, że jadąc rondem pomyliła pedał hamulca z gazem. Ukarana została mandatem.

Przed południem w centrum Pisza doszło do bardzo groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Kierująca pojazdem marki Toyota Corolla, 73-letnia mieszkanka Pisza, zjeżdżała z ronda przy ul. Wojska Polskiego. Zamierzała jechać w kierunku ul. Kościuszki. Na rondzie zjechała z drogi na chodnik, uderzyła w ogrodzenie, pokonała żywopłot i zatrzymała się na prywatnej posesji. Na szczęście zarówno kierującej, jak i pasażerce nic się nie stało. Kobieta przyznała policjantom, że jadąc rondem pomyliła pedał hamulca z gazem.

Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym 73-letnia kierująca została ukarana 300-złotowym mandatem.

pomylila pedal gazu z hamulcem pisz (2)

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Justyna Nowicka

A bo to raz..

Anonimowo

i na spacer bym wyszedl a tu stara. b. cie rozpierdd….

Anika ER
Tomasz Golaszewski

Szczęście, że nikt postronny nie ucierpiał. Mam nadzieję, że Policja wyśle panią na szczegółowe badania psychofizyczne. Może już nie powinna prowadzić auta dla własnego dobra. Myślę, że sama powinna zastanowić się nad swoją postawą jako kierowcy i nie wsiadać więcej za kierownicę.

Tomek Tomuś Tomaszek

Kolejny powód,żeby ludziom w tym wieku zabierać prawko albo wprowadzić obowiązkowe badania co jakiś czas

Wlodzimierz Michalowski

pomylić to się mozna przy wydawaniu reszty w sklepie -_-

Ania Turko

#wjazd#na#chatę

Michał Głuszniewski

Duży talent w temacie

stara

obowiązkowe badanie po 65 roku życia !

Szowin!

obowiązkowe badanie extra dla kobiet!;-)

Asiowa

Czemu tylko dla kobiet? Mężczyźni też się starzeją i są sprawcami wypadków… A młodzi nawet niejednokrotnie częściej ze względu na swoją brawurową jazdę…

Magda Lena

Wśród takich mistrzów kierownicy ciężko będzie dożyć sędziwego wieku

wpDiscuz