Niepokojące dane. Rośnie w Olsztynie ilość interwencji dotyczących alkoholu

  25

  www.rabatol.pl  Niepokojącym zjawiskiem jest zwiększająca się liczba interwencji podejmowanych przez strażników miejskich związanych z alkoholem.

  Powodem interwencji jest nie tylko spożywanie alkoholu, ale również niewłaściwe zachowanie osób będących pod jego wpływem. Do końca czerwca tego roku strażnicy interweniowali ponad 2450 razy wobec osób spożywających alkohol, podczas gdy w pierwszej połowie 2015 r. takich interwencji było o 550 mniej.

  alkohol pijak (2)

  Najwięcej tego typu interwencji funkcjonariusze Straży Miejskiej podejmowali przy ulicach: Limanowskiego, Partyzantów czy Kołobrzeskiej. Od 1 stycznia do 30 czerwca 2016 r. roku strażnicy miejscy 1321 razy przewozili do izby wytrzeźwień bądź miejsca zamieszkania osoby będące w stanie upojenia alkoholowego (01-06.2015 r.- 965 razy).

  Coraz częściej to sami mieszkańcy zgłaszają, że są świadkami spożywania alkoholu. Nie tyle samo picie powoduje brak tolerancji ze strony społeczności lokalnej co zachowanie po spożyciu jego nadmiernej ilości, jak dewastacje mienia, zaśmiecanie miejsc publicznych, zaczepianie przechodniów czy wulgarne słownictwo.

  alkohol pijak (3)

  ŹRÓDŁOstraż Miejska w Olstynie
  PODZIEL SIĘ

  Dodaj komentarz

  Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany

  Żulopark – dworzec..

  Anonimowo

  bo to jest sku*******o, że dorosły człowiek nie może się napić piwa w „miejscu publicznym”

  Anonimka

  Napić się piwa to jedno, ale nie nachlać się do tego stopnia, że się zasypia pod Biedronką… Nie jest to ani fajne, ani przyjemne dla tych, którzy mijają takiego chlejusa.

  Efekt 500+

  Teraz jest na co zgonić bo dają 500+Rusz dobrze głową a później się wypowiadaj.Nie było 500+ a pijaków pełno.Żebyś dobrze zrozumiał to zatrudnij się w monopolowym.

  Przestan bredzic Zdunson
  Interweniowali wiecej bo im sie do dupy dobieraja to na alkoholikach chca statystyki zrobic…rusz glowa…

  „Niepokojącym zjawiskiem jest zwiększająca się liczba interwencji podejmowanych przez strażników miejskich związanych z alkoholem” – tytuł genialny. Ciekawe, czy policjanci też są związani z alkoholem….:)

  …ale że na Limanowskiego patologia ??? ! 😉

  Kołłątaja
  Prosta
  Grunwaldzka

  I wszystko dookoła

  Plus ➕ extra towarowa i dworzec

  Naucz się rozróżniać meneli od studentów 😉

  Noi Kortowo oczywiście
  Ale to już poza konkurencją

  Materac jest ? JEST, sezon jest ?? JEST, no to czego burczą ! Zapomniał wół gdy cieleńciem był i tyle w temacie 🙂

  Ojej..

  Ło panie, ale bibka była

  Pluski

  wpDiscuz