Wczoraj funkcjonariusze W-MOSG w lotniczym przejściu granicznym Mazury zatrzymali kobietę poszukiwaną listem gończym.

W godzinach popołudniowych, na kierunku przyjazdowym do Polski stawiła się 26-letnia mieszkanka regionu Warmii i Mazur. Kobieta przyleciała do rodzinnego kraju z Londynu. Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Olsztynie w trakcie kontroli granicznej ustalili, że podróżna jest poszukiwana przez polski wymiar sprawiedliwości. Okazało się, że kobieta jest podejrzana o popełnienie przestępstwa przeciwko mieniu w celu osiągnięcia korzyści majątkowych.

Czujność funkcjonariuszy Straży Granicznej i w tym przypadku okazała się niezawodna. Dalsze czynności w sprawie prowadzi KPP w Szczytnie.

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Marcin Zawadzki

Jak was czytam to mi się rzygać chce !!! Jaka może być czujność Straży Granicznej skoro funkcjonuje na międzynarodówce system PESEL, który z automatu to weryfikuje. Jesteście tanią sensacją jak FAKT!!!! Zasługi Straży Granicznej w tej konkretnej sytuacji to jak stępel na poczcie przy znaczku!!!

Tymoteusz Wawryk

Wasze artykuły to kompletne dno. Promocja wydarzeń które nie mają żadnego znaczenia dla czytelnika. Nawet parafrazowanie, aby stworzyć wiadomość dnia nie wychodzi tak jak powinno. Czekam na kolejne w stylu ,,Pani Grażyna na rynku sprzedała o 5 pomidorów mniej niż w zeszly poniedziałek.”

Lena Skull

Przestępstwo przeciwko mieniu? Jaki piękny jest nasz język ojczysty. .. No prawdziwe osiągnięcie straży granicznej… Kongratulejszons

Makio

pani Puszczalska która wyłudziła alimenty. Karać takie ….. !!!!!!!!!!

wpDiscuz