Wniosek do sądu oraz utrata prawa jazdy tak zakończyła się kolizja drogowa, do której doszło na jednym ze skrzyżowań w Olsztynie. Kierowca jadący skodą wjechał na skrzyżowanie i zderzył się z mazdą, mimo że sygnalizator nadawał dla niego czerwone światło. 49-latek tłumaczył swoje nieodpowiedzialne zachowanie, chwilową nieuwagą.

Policjanci ruchu drogowego pracowali dziś na miejscu kolizji drogowej, do której doszło na skrzyżowaniu ulic Niepodległości / Knosały. Kierowca jadący skodą wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle, w wyniku czego zderzył się z jadącą ul. Knosały mazdą. 49-latek tłumaczył swoje zachowanie chwilową nieuwagą. Z uwagi na to, że stworzył on realne zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym, funkcjonariusze zdecydowali się zatrzymać mu prawo jazdy. Sporządzili również wniosek do sądu o ukaranie kierowcy. Mimo, że kolizja wyglądała groźnie to na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Mariola Manicz

Widziałam to … kobieta mało na zawał nie zeszła a ten burak ( rej.sam.WN) jak Pan bo przecież … wpuścić chama do miasta . Na szczęście tylko auta ucierpiały …

Mariola Manicz

Młody człowieku mieszkam nieopodal i przechodzę tamtędy codziennie … wiem jak ruch w tym miejscu wygląda. I jedyne co ten cham zrobił wbił się na pas dla autobusów i poszedł bo mu wolno .. Nie patrząc ze po raz ma czerwone po dwa może zrobić komuś krzywdę. Kolejny dowód bycia chamem to fakt że leżał na dachu co jak dla mnie kierowcy … po prostu zapierdałał nie 40 nie 60 ….

Wyborny Gafek

Poziom Pani wypowiedzi zniewala… Jestem daleki od sądów, jeżeli, ktoś nie zna całej sytuacji. Nie pochwalam brawury i cwaniactwa na drogach. To pytanie skąd u Pani pojawiło się słowo cham? Proszę o odpowiedź.

wpDiscuz