Włamał się do pomieszczenia na ul. Piłsudskiego

  2

  www.rabatol.pl  Noc w policyjnym areszcie spędził 32-letni mieszkaniec Olsztyna, który przeskoczył przez ogrodzenie i wyważył okno w pomieszczeniu gospodarczym mieszczącym się przy ulicy Piłsudskiego. Jak tylko wszedł do środka został ujęty na gorącym uczynku przez właściciela obiektu. Na miejsce zostali wezwani policjanci, którzy zabrali 32-latka do komendy. Sprawca jest im dobrze znany. Wielokrotnie był już zatrzymywany do różnych spraw.

  Do włamania doszło wczoraj (27.06.2016) przy ulicy Piłsudskiego w Olsztynie. Około godz. 22:00 na numer alarmowy zadzwonił mężczyzna, który ujął na gorącym uczynku sprawcę włamania. Z relacji pokrzywdzonego wynikało, że 32-latek przeskoczył przez ogrodzenie, wyważył okno w pomieszczeniu gospodarczym, a następnie wszedł do środka. Sprawca nie zdążył jednak nic ukraść z uwagi na to, że został ujęty przez właściciela obiektu.

  Po kilku minutach na miejscu był już patrol policji. Funkcjonariusze zatrzymali mieszkańca Olsztyna i przewieźli go do policyjnej celi. Jest on dobrze znany olsztyńskim policjantom.

  Wielokrotnie był zatrzymywany do rożnych spraw. 32-latek dziś zostanie przesłuchany i najprawdopodobniej usłyszy zarzuty.

  PODZIEL SIĘ

  Dodaj komentarz

  Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany

  Moze to na londzie obok :D:DPilsudzkiego 😉

  Piłsud-ksiego? Gdzie to? 😉

  wpDiscuz